Viis Seaduse Struktuuri Diagramm Torm

Viis Seaduse Struktuuri Diagramm Torm
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Torm Kokkuvõte / Viis Seaduse Diagramm

Storyboard Text

 • ACT 1: EKSPOSITSIOON
 • Näidend algab Gonzalo, Antonio ja Alonso väites Pootsman ja tema meeskonna liikmed, kes on puhas paanika keskel halb tormi merel. Paat puruneb ja laevavrakkide mehed saarel. Torm põhjustas Prospero, kes on harjutanud nõidus saarel 12 aastat on ta olnud pagendatud Milan. Ta on kaasa aidanud tema üleloomulikud assistent Ariel. Caliban poeg kuri nõid Sycorax kes vangistati Ariel puu, vihkab töötavad Prospero.
 • TEGU 3: HARIPUNKTI
 • ACT 1: KONFLIKT
 • Prospero paigutatud laevahuku saada tema reeturlik vend Antonio ja Napoli kuninga Alonso, peale saarel. Ferdinand on eraldatud tema isa, Alonso ja satub Miranda ja Prospero. Tema ja Miranda kohe armuda, mis on kõik osa Prospero kava muuta oma venna veateade oma võimalusi, kuid Prospero on teeselda, et seista Liidu esimene.
 • TEGU 4: LANGEVAD TEGEVUS
 • ACT 2: TÕUSVAD TEGEVUS
 • Alonso, Antonio, Gonzalo ja nende mehed on rännak saarel. Alonso usub Ferdinand on surnud. Ariel mängib laulu teha kõik mehed va Antonio ja Sebastian magama. Antonio püüab veenda Sebastian tappa Alonso ja võtta trooni Napoli, kuid Ariel ärkab kuningas ja Gonzalo aega. Vahepeal Caliban satub Stephano ja Trinculo ja esialgu arvab, et nad Prospero kanged, kuid avastab, et nad kadunud meremehed. Ta viskab ise oma halastust ja lubadusi, et neid kummardada kui jumalaid.
 • TEGU 5: LOPPURATKAISU
 • Miranda läheb näha Ferdinand ja nad tunnistavad oma armastust üksteise nõustudes abielluda. Caliban veenab purjus Stephano ja Trinculo tappa Prospero tema magada ja abielluda tema tütar. Prospero korraldab fantoom bankett ilmuma ja äkki kaob ees Alonso, Antonio, Sebastian ja Gonzolo. Ariel ilmub harpüia ja kinnitab, et mehed on toonud siia karistatakse selle eest, mida nad tegid Prospero, jättes mehed cowering hirmunult.
 • Prospero annab oma õnnistuse Ferdinand ja Miranda abielu ja annab neile visiooni jumalannad Iris, Juno ja Ceres. Stephano, Trinculo ja Caliban imbuda Prospero magamistuba, lehkav sood, et Ariel viinud neid. Trinculo ja Stephano saada segane oma joomised kaunis riided sätestatud näiliselt neile ja Caliban protestid minna ennekuulmatu. Prospero ja Ariel sisestage alkohol maskeerunud isenditel ja tagaajamine neid.
 • Prospero tunneb halba vangistamine Alonso, Antonio, Sebastian ja Gonzolo, ja ütleb Ariel tuua neid, kui ta on viimase õigekirja ja paljastab tema identiteeti. Alonso vabandab ja Prospero paljastab Ferdinand ja Miranda, elus ja terve. Ta teeb ettepaneku, et nad kõik tagasi minna Milan. Ta vabastab Ariel tema seisundis ning lõhub õigekirja, mis seondub Caliban temaga. Caliban mõistab viga tema viise ja Prospero andestab talle ja meremehed. Nad Valmis paadiga sõita. Prospero palub publiku ta vabaks oma aplaus.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art