דוגמה לסטודנטים של Minecraft

דוגמה לסטודנטים של Minecraft
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

דוגמה לתלמיד Storyboard That באמצעות Storyboard That

Storyboard Text

 • ביער היתה חלקת אדמה ובחלקת האדמה הזאת היה בית. הבית הזה שייך לאיש הבטוח ביותר בעולם ששמו אדום. הוא היה עושה הכול בקלות ובקרוב הוא האמין שהוא יכול לעשות משהו. תכין לי חנות למכור את הסחורה שלי, תביא את החרב שלי בחצר הטירה, כל מה שתבקש ממנו הוא יעשה את זה. ואז יום אחד הגיע המלך לארץ ועמד במרכז הכפר וצעק "החתונה של הבת שלי היא בעוד שבועיים. אני זקוקה לקתדרלה שנבנתה כמו שהיא בחתונה שלה, מי יתנדב? "אנשים מעטים הגיבו למעשה בתגובה, אבל רד צעק את כולם וקפץ מעלה ומטה.
 • לבסוף המלך נתן לו את האחריות והוא ניגש לתת שקית זהב ואמר "אתה בטוח שאתה יכול לעשות את זה שבועיים? מוטב שתכשל אותי "ענה רד," כן, בטח מה ", ממשש דרך הזהב. המלך לא נראה כל כך בטוח אז הוא שאל "אתה צריך עזרה?" Red אמר "לא אני אעשה את זה בלי שום עזרה רק אותי ואת החברים שלי" הוא המשיך עוד ועוד איך הוא יכול לעשות את זה אז המלך איחל לו מזל טוב וצעד.
 • הוא הגיע הביתה ואמר לחבריו, הם חשבו שזה מטורף ושהוא צריך לישון, אבל הוא הבטיח להם פרסים טובים. הבטחה שאולי לא יוכל לשמור עליה. אז הוא מצא מקום, מקום ענק לשים את זה היה שם בחור מוזר מאוד אבל כאשר הוא ניגש לשאול אם זה בסדר לבנות כאן האיש נעלם. ואז הוא הרגיש תחושה מתפתלת בבטנו. "בסדר, אני הולך לצאת ולראות איך אנחנו צריכים להיות בעלי חיים כאן, בוא נעשה את זה נראה יפה לשים פרחים בחזית.
 • שביל אבן נחמד ומזרקה בחזית ואולי גם כמה דברים אחרים." חבריו למדו לא לשאול אותו, אבל בכל זאת ניסו אותו. "היי, אתה לא צריך להיות מחפש את הקתדרלה האמיתית לבנות" אבל האדום רק הסתכל ואמר "לא למהר נפש גדולה"
 • 2 ימים לא קתדרלה 3 ימים לא הקתדרלה סוף סוף 5 ימים הוא מתחיל לחשוב על עיצובים. הוא יושב בכל מקום וחושב על קתדרלות גדולות ועל איך שהן נראות כמו מה שהן עשויות ממה שיש להן במשותף, אבל יכול רק לחשוב על עיצוב אחד, כך שהוא מחליט לבנות. זה החברים שלו לא חושב מאוד על זה. בוני האבן עובדים קשה ועובדי העץ והכורים עובדים יום ולילה במשך יומיים. בניין הקתדראלה נעלם למחצה ונראה נורא שהוא אפילו לא מסיים עד סוף השבוע. ואז בא המלך. הוא הולך ורואה אותו בנוי בצורה איומה הבחירה אבן נראה נורא והמראה הכללי מזעזע.
 • "אדוני" אמר בעל הבית בפנים ונשימה נשימה ממבוכה ורץ "אתה חייב לראות מה Red ואחרים עשו את זה ... גם הם ...". "סגר את זה" המלך אמר כועס "אני אלך להסתכל בעצמי". המלך אמר בסקרנות מה הוא עשה הפעם אני תוהה, הוא חשב לא מודע להפתעה קדימה. המאמן כבר ידע לאן הוא רוצה ללכת על הכביש, אבל הוא היה קצת מהמורות מגרירת החומר. אחר כך סב על הגבעה, בהפתעה גדולה וצעק וגער באדום באיומים וירק עליו ואז עזב.
 • הוא צועק ומאיים בכל מיני דרכים "זה לא נגמר היו לך 7 ימים לעשות את זה ואת זה נורא הבניין הוא מה שאתה בא עם זה קטן קשת היא קטנה אין גימור טוב אה אני יהיה לך, החברים שלך , ואת כל המשפחה נתלה על disrespecting אותי ואת המשפחה שלי. יש לך עוד הזדמנות אחת, עוד שבוע ואם זה לא נעשה העונש שלך כבר אמר "
 • המלך הלך משם עם זעם ושנאה חבריו הביטו בו ואז היכו אותו חוזר על "אתה נידון לנו אתה הולך לשלם אלוהים לא יראה לך שום רחמים עליך" אדום סוף סוף שובר חופשי ורץ לתוך היער יושב יושב על יומן מלוכלך וקריאות וצעקות ללא הפסקה. עד שהאדם ברדס מגיע ומוריד את הברדס האדום שלו צועק "אתה לא יכול לעזור הזקן אף אחד לא יכול אותי המשפחה והחברים שלי נידונים."
 • "עם סוג זה של יחס כן אתה הולך למות ואם אתה רק הולך לצעוק וחושב שאתה לא צריך עזרה אז אני פשוט יהיה על הדרך שלי" האיש החזירו את הגלימה שלו והלך. אדום הביט בו בידיעה שהפנים שלו מוכרים אבל לא יודעים מאיפה. זה הטריד אותו ותהה מה משמעותן של המילים האלה שהוא אומר, בוודאי שהוא לא היה כל כך רע או שהוא והוא מצא את עצמו מביט לעבר, וכל מה שעשה כמה שחצן ומעל לבטח היה בטוח שהוא נפלה הוא לא היה יכול לעשות דבר כדי להציל את חייו, פשוטו כמשמעו, אלא אם כן, חשב, והוא רץ חזרה לכפר, מודע למה שעומד לקרות לו אם ילך וחשב על תגובתו במהירות.
 • ג 'ייק עמד שם הם באמת הפחיד אותו כל כך הרבה, הוא עשה את הדברים הלא נכונים, אבל כולם היו מאז חברים מאז ... טוב ... לנצח. הוא וכולם ידעו, מעובדים, וחיו יחד זמן רב מכפי שהוא זוכר. הוא לא יכול פשוט לנטוש ידיד קרוב זה, גם אם הוא פשוט נידון והרג אותם הוא נתן לשוחח לדבר עם כל האחרים וכולם אהדו אותו וקיוו שיסלח להם ברגע שהוא יחזור.
 • והתפלל שהוא ואלוהים יסלחו להם. כמו כן יש רחמים על אדום על ההוצאות כל התקציב שלו. הם התחילו להרוס את הקתדרלה, כאשר רד נכנס בריצה וכמעט התנגש בג'ייק. זה היה הרגע שבו הרעיון פגע בו ובאותו זמן בדיוק כדי לקרוע את הקתדרלה ולבנות אותה במהירות.
 • "אוקי יש לי רעיון לכנסייה ואנחנו יכולים לעשות את זה בתוך שבוע" האדום טען "יש לי רעיון לקרוע את זה אחד בוא נעשה כבש לגלגל סלע גדול למטה זה." "נחמד לחשוב בסדר אבל שלי הרעיון הוא אפילו חצי אפוי אני צריך ... עזרה "" וואו הוא אמר את המילה מילה של עזרה "" כן שתוק, בכל מקרה יש בחור והוא טוען שהוא יכול לעזור לי, אנחנו מתכוונים. "
 • "איפה אנחנו מוצאים אותו?" "ביער" "במיוחד" "אני לא יודע" גדול האדם החכם כאן לא יודע איפה למצוא עזרה, זה נהדר לחלוטין. אדום ושודדיו נודדים אל היער ומוצאים אותו עומד בפתח. הוא תמיד יודע איפה למצוא אותם. אדום שולח ג 'ייק חבורה של אחרים כדי למצוא את זה סלע הם צריכים. הוא נשאר ומנחה את האיש אל ביתם.
 • לבסוף התוכניות יצאו והוא עשה את הקניון מספיק כדי שיוכלו לסיים את זה בערך שבוע אולי יום חילוף ולבדוק את הבנייה. הוא נתן להם דוגמאות מהסוג הנכון של אבן עץ ו זכוכית צבעונית. אחר כך הם התפזרו ולקחו כל דגימה למייבש עץ או למכתם זכוכית. וביקש מהם טובה אחת אחרונה.
 • אני לא יודע "נהדר האדם החכם כאן לא יודע איפה למצוא עזרה, זה נהדר לחלוטין. אדום ושודדיו נודדים אל היער ומוצאים אותו עומד בפתח. הוא תמיד יודע איפה למצוא אותם. אדום שולח ג 'ייק חבורה של אחרים כדי למצוא את זה סלע הם צריכים. הוא נשאר ומנחה את האיש אל ביתם.
 • הם חזרו ומיד החלו לבנות. הם תכננו את זה יותר מ 4 ימים וזה היה קל עם כיוונים מדויקים כי הזקן נתן להם. רד נשבע שהוא וכל חבריו עשו גם הם, אבל הם לא יכלו לשים את החלקים יחד כדי לגלות את האיש המסתורין. האבן והצורה היו קתדרלה חלקה ומושלמת. האדום למד להקדיש תשומת לב ולקבל את העובדה שהוא זקוק לעזרה מאחרים. מאז הכסף השני היה בילה על הקישוטים האיש נתן להם קצת כסף ואמר להם להשתמש שלהם גם עבור המלך ישלם להם.
 • "אוקיי הקתדרלה שלך היה בסדר כל האבן היה בסדר גודל היה קטן ואת הצורה הכללית צריכה להיות צלב." אמר האיש "כמו גם אתה צריך ללמוד לשים לב ולא להיות כל כך בטוח שאתה הולך להפסיד בשלב מסוים אשמח לשוטט כאן ולעצור לראות ולעזור לך. מישהו לא תמיד הולך לעשות את זה בשבילך. " הוא המשיך והכה את רד כמה פעמים על כך שלא הקדיש תשומת לב מספקת.
 • האיש אכל ודיבר איתם כמו כל אדם אחר. הכיוונים שנתן להם היו קלים לעקוב אחריהם, אבל הוא היה זקן עד כדי כך שהוא היה אומר, אפילו אם הוא נראה זקן כמו המלך. הם לא חקרו אותו עוד ועשו כפי שכולם אמרו.
 • היום האחרון של הבנייה הגיע לבסוף, וככל שהבלוק האחרון הונח, ואדום טיפס על צדו של הקתדרלה הגדולה, הוא נשא את מבטו אל היצירה המדהימה שלו, וזכוכית דקורטיבית וכל מה שהיה עליו לעשות עכשיו היה לנוח ולחכות למלך בוא ותסתכל על הקתדרלה המדהימה שהוא וחבריו בנו. המגע הסופי היה מדהים ועשה את כל העניין עטוף ומסודר כל שהוא. עכשיו הוא יכול להירגע. אצבעותיו הכואבות הרגיעו כשהתיישב עם רגליו.
 • הוא הרגיש שעליו להודות לאיש, אבל לא ידע איך בלי שמו. לבסוף הגיע המלך, פניו היו אדומים, והוא נראה מופתע מכך שאדום, כפרי וכרף נפוצים, יכלו לשלוף את זה רק בעוד שלושה ימים שהבת שלו באה איתו ולא נראתה מופתעת מכך שלא ראתה אותה עד כה. המלך טעה והוא הודה לאדום על ידי מתן טונות יותר זהב ומקום שלם עבורו.
 • נישואיה של הנסיכה היו יוצאי-דופן, וכל הקישוטים באדום השקיעו את כולם לקראת טריק אחרון אחרון בשקיעה. כשזה הגיע השמש הציצה מבעד לחלון להפליא והוציאה את השטיח בעזרת זכוכית (מראות) נראית כמו מדרכה זוהרת של נצנוצים זוהרים. ללא כל הבעה עם המראה החדש שלה זה מסנוור את כל מי שבא ונשאר לראות את זה. אדום ראה את האיש על הגבעה בדיוק ליד ביתו הגדול יותר. ולבסוף נזכר בשמו. "תודה, תודה לך Herobrine." במשך שארית חייו הוא כתב ספרים רבים על קתדרלות ועל המאבק לעבור, על צורתם ועל הדפוסים שהיו בתוכם.
More Storyboards By he-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art