„Schindler Bio“ Plakatas

„Schindler Bio“ Plakatas

Storyboard Description

Studentai gali sukurti Oskaro Schindlerio ar kitų, kurie Holokausto metu buvo įtakingi veikėjai, biografiją.

Storyboard Text

  • Oskaras Schindleris
  • Oskaras Schindleris gimė 1908 m. Balandžio 28 d. Dabartinėje Čekijos Respublikoje. Po vidurinės mokyklos 1924 m. Jis dirbo nelyginius darbus ir pardavinėjo ūkio techniką. Jis vedė Emilie 1928 m., Būdamas 20 metų.
  • Schindleris 1935 m. Įstojo į naciams palankią partiją ir tapo Vokietijos kariuomenės šnipu. Į nacių partiją įstojo 1939 m. Jis atidarė gamyklą Krokuvoje (Lenkija), kurioje maždaug pusė jo darbininkų buvo žydai. Antrojo pasaulinio karo metu Schindleris samdė vis daugiau žydų darbininkų, kad apsaugotų juos nuo koncentracijos stovyklų ir mirties. Jis kyšininkavo ir sumokėjo milijonus dolerių nacių ir Vokietijos pareigūnams, kad išgelbėtų savo žydų darbininkų gyvybes. Galiausiai jis bankrutavo.
  • Oskaras Schindleris sukūrė daugybę sąrašų, kuriuose buvo daugiau nei 1 000 žydų darbininkų vardai. Jis teigė, kad jo žydų darbininkai buvo būtini jo fabrike, gaminančiame naciams gyvybiškai svarbias prekes. Karui pasibaigus, Schindleris ir jo žmona pabėgo, nes jei jie liktų, jie būtų buvę persekiojami. Kai mirė 1974 m. Spalio 9 d., Jis buvo palaidotas Jeruzalėje ir paskelbtas teisuoliu pagonu dėl pastangų išgelbėti apie 1200 žydų per Holokaustą. 1993 metais Stevenas Spielbergas sukūrė filmą „Schindler's List“, kuris akimirksniu tapo vienu iš svarbiausių iki šiol sukurtų filmų.
  • 1908–1974 m
  • "Kas išgelbsti vieną gyvybę, tas išgelbėja visą pasaulį".
Over 20 Million Storyboards Created
Storyboard That Family