Gyvenimas Aušvico - Holokausto Istorija

Gyvenimas Aušvico - Holokausto Istorija
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Holokausto pamokos Istorija planai - Life Aušvice - gyvenimas koncentracijos stovyklas

Storyboard Text

 • 1. ATRANKOS PROCESAS
 • 2. ATVYKSTA Į AUŠVICĄ
 • 3. GYVENIMO SĄLYGOS
 • Atrankos procesas, kuriame žydai ir kitos etninės grupės buvo imtasi koncentracijai / mirties stovyklos prasidėjo identifikuoti. Žydai, čigonai, priešai nacių režimų, karo belaisviai, o kiti buvo nustatyti ir priversti ant traukinių, kad išvedė juos į stovyklas veislės, iš kurių vienas buvo Aušvicas. Iš viso daugiau nei 1,3 milijono žmonių buvo ištremta į Aušvicą, ir tiems, 1,1 milijonai buvo nužudyta.
 • 4. DARBO / RUTINA
 • Tremtiniai atvyko į Aušvico daugiausia traukiniu. Keli traukiniai atvyko kasdien pradžią 1942 1944, trasos buvo kloti tiesiai į stovyklą remti 440,000 Vengrijos žydų transportu. Atvykus, jie buvo priversti išjungti traukinius, paliekant visas turtą atsilieka. Iš karto, kaliniai buvo identifikuoti kaip gali ar negali. Jei jie buvo laikomi pernelyg silpna, jie buvo nedelsiant siunčiami į jų mirties.
 • 5. BAUSMĖS / PAŽEIDIMUS
 • Kaliniai, kurie išgyveno pirminį atrankos procesą buvo priversti iškęsti apgailėtinas gyvenimo sąlygas. Jie buvo priskirtas medinių barakų, kuriuose iki kelių šimtų kalinių būtų įkurdinta. Buvo mažai apsauga nuo gamtos elementų ir kareivinės paprastai esančių du mažus krosnys šiluma, be langų. Sanitarinė buvo iš esmės neegzistuoja, ir kaliniai, buvo priversti panaudoti mažai išteklius atlikti kasdienius santechnikos funkcijas.
 • 6. IŠVYKIMO
 • Kiekvieną rytą vardiniu buvo imtasi. Vardiniu gali trukti valandas, kaip kaliniai išgyveno oro sąlygų. Kiekvienas kalinys buvo priskirtas užduotis Aušvice, ir dauguma darbo orientuota plečia stovyklą, derliaus išteklių, arba šalinant mirusiojo. Tačiau, jei kalinio darbo buvo trūksta, jie buvo nužudyti. Tuo dienos pabaigos, kitas vardiniu buvo imtasi, kuris vėl gali užtrukti kelias valandas. Dienas buvo ilgas ir sunkus ant jau nualintą kalinių.
 • Kalbant apie pažeidimus, nieko ir viskas galėtų būti laikoma baudžiama. Pažeidimų apėmė vagia papildomą maistą ar drabužius, arba neatlieka darbo iki nacių prižiūrėtojais lūkesčius. Dažniau nei ne, bausmė paprastai reiškė mirtį bet ir kiekvienas pažeidimas užtikrinti paklusnumą, ir visiems priminti, kad pasipriešinimas buvo beprasmiška.
 • Iš 1,3 milijono žmonių atnešė į Aušvicą, 1,1 milijonai buvo nužudyta. Aušvicas tapo pagrindinis mirties stovyklos link 1944-45, nes daugelis ten buvo pareikštas dėl vien tik tikslu yra vykdomas. Tačiau stovykla buvo paleistas 1945 metais, o keli tūkstančiai maitintojo vis dar buvo ten, silpna ir blogai. Pabėgti buvo toli ir keletas tarp jų. Artėjant sovietų pajėgos, daugelis buvo priversti mirties eitynes ​​į kitas stovyklas.

Image Attributions

More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art