Hatchet sekos istoriją

Hatchet sekos istoriją
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Hatchet Pamokų planai - Sekos Literatūroje skaitytojai reikia suprasti, kad įvykių seka gali vaidinti labai svarbų vaidmenį to, ar kas nors gali sekti siužetą. Yra įvairių būdų parodyti eiliškumą. Be kirvį, galima pasirinkti rodyti lėktuvo katastrofoje, Brianas linksta jo Porcupine traumų ir tada jo gelbėjimo. Šiame pavyzdyje, mes parodysime, kaip Brianas eina nuo badauja nieko valgyti, mokymosi pašarams ir medžioklė / žuvis dėl savo išlikimo. Ar studentai nusprendžia parodyti didelį paveikslėlį ar griežtesnę vaizdą, svarbu parodyti, kaip kad yra svarbu raštu. Be tinkamo sekos, sklypai tikrai susirinks. Studentai turėtų galvoti apie renginių su pastebimo ryšį ir sukurti storyboard, kuris rodo kažką, kas vyksta iš eilės.

Storyboard Text

  • Brianas neturi maisto ir bijo, kad jis bus badauti, kai jis išgyveno avariją. Jis nustato kai vėžlys kiaušinius ir nusprendžia juos valgyti, nors jis neturi jokios ugnies.
  • Jis supranta, kad jis gali pašarams uogų. Jis mano avietes ir kai kurių kitų uogų, kad jis aprašo kaip "žarnyno vyšnių", tai skonis siaubingas ir, kad jo skrandis skauda. Jis supranta, kad jis yra ne vienintelis maitinimasis, kai jis mato labai didelį lokį.
  • Galų gale, Brian galėtų pradėti medžioklę ir žvejybą, kai jis daro ietį ir lankas ir strėlės. Jis lėtai išmokti maitinti save.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art