Holokausto Istorija - Holokausto Aukų: Primo Levy

Holokausto Istorija - Holokausto Aukų: Primo Levy
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Istorija Holokausto pamokos plans- holokausto aukų: Primo Levy - gyvenimas į koncentracijos stovyklas

Storyboard Text

  • Levi Primo. Išlikimo in Auschwitz. SL: Collier Macmillan, 1986. Spausdinti.
  • "Man buvo užfiksuotas fašistų milicijos 13 1943 gruodis buvau dvidešimt keturi, su mažai išminties, be patirties ir nusprendė tendencija - skatinti segregacijos priverstinio ant manęs už praėjusius ketverius metus rasinių įstatymų gyvenime - -. gyventi nerealaus pasaulio savo, pasaulis gyvena civilizuotose Dekarto fantomų, nuoširdus vyro ir be kraujo praliejimo moterų draugystę aš auginami vidutinio ir abstraktų jausmą maišto ".
  • "Tuo mano atvykimo momento, tai yra, ne iš 1944 m sausio pabaigoje buvo apie šimtas penkiasdešimt Italijos žydų stovykloje, tačiau per kelias savaites jų skaičius išaugo iki daugiau nei šeši šimtai. Nes didžioji dalis, jie sudarė ištisų šeimų užfiksuotas fašistai ar nacių per savo neapdairumo ar šių slaptų kaltinimus. keletas davė skirtumą iki spontaniškai, sumažintas iki nevilties iki Vagabond gyvenimą, ar dėl to jiems trūko priemonė išgyventi, arba siekiant išvengti atskyrimą nuo užfiksuoto atžvilgiu , ar net - absurdiškai - "būti suderinamas su įstatymu" taip pat buvo apie šimtą Jugoslavijos karinių internuotų ir keletą kitų užsieniečių, kurie buvo politiškai įtaria "..
  • . "Per mažiau nei dešimt minučių visi tinkami vyrai buvo renkami kartu grupėje Kas atsitiko su kitais, moterims, vaikams, kad senų žmonių, mes galime nustatyti nei tada, nei vėliau: naktį prarijo juos , paprasčiausiai. ... mes žinome, kad mūsų vilkstinė ne daugiau kaip devyniasdešimt šeši vyrai ir dvidešimt devynių moterų įvestas atitinkamas stovyklas Monowitz-buna ir Birkenau, ir kad visų kitų, daugiau nei penki šimtai skaičius ne vienas buvo gyvas po dviejų dienų. ... ir kad vėliau paprastesnis metodas dažnai buvo priimtas vien tik atidarius tiek vagono duris be įspėjimo ar nurodymus naujai atvykusiems. Tie, kurie atsitiktinai pakilo ant vienos pusės vilkstinė įvedėte stovyklą; kiti išvyko į dujų kamerą ".
  • "Aušros atėjo mums kaip išdaviko; atrodė taip, tarsi naujoji saulė pakilo kaip mūsų priešų sąjungininkas padėti mūsų sunaikinimo. "
  • "Net šioje vietoje galima išgyventi, todėl reikia nori išgyventi, kad papasakotų istoriją, kad paliudytų; ir kad išgyventi turime priversti save išgelbėti bent skeletas, pastolius, civilizacijos formą. Mes esame vergai, netekę kiekvieno teisė, veikiama kiekvieną įžeidimą, pasmerktus tik mirti, bet mes vis dar turi vieną maitinimą, ir mes privalome ginti jį su visomis jėgomis, nes tai yra paskutinė -. Maitinimo atsisakyti mūsų sutikimą "
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art