Jų Akys Žiūrėjo Dievą Temos, Simbolių, ir Motyvai

Jų Akys Žiūrėjo Dievą Temos, Simbolių, ir Motyvai
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Jų Akys Žiūrėjo Dievą Temos, Simbolių, ir Motyvai

Storyboard Text

 • JANIE PLAUKAI
 • PAVYZDYS
 • KRIAUŠĖS MEDIS IR PAVASARĮ
 • Jody nustato, kad ji būtų grėsmė, kai jis mato Walteris neliesti be Janie žiniomis, ir reikalauja, kad ji susieti jį pagal galvos skudurus. Dėl vyrų, Janie plaukai yra seksualinių pagundų; už moterų, tai sukelia pavydą ir pyktį dėl poveikio jos plaukai ant jų vyrai, o todėl, kad jie patys negali augti tokį gražių plaukų. Tam tikra prasme, tai yra taip pat suteikiant Janie suvokiama didesnę galią nei kiti, nes jis yra jos baltos protėvius rezultatas.
 • Pagal žydinčios kriaušės medžio, paauglė Jonai pradeda įsivaizduoti, kad tai, ką santuoka is- tikrą sąjungą ir partnerystę, kažkas, kad teka natūraliai kartu. Ji pati views savo gyvenimą "tarsi didžiulė medžio lapų su dalykų patyrė, kas patiko, ką padariau ir anuliuoti." Tai motyvas tęsiasi visą romaną, ir ji ieško to kriaušė momentu jos santuokų Logan ir Joe. Ji pagaliau randa ją su arbata tortą.
 • MIESTAS MULAS
 • EATONVILLE PARDUOTUVĖ
 • Matt Bonner senas mulas tampa kažkas legendos į Eatonville gyventojams. Mulas yra pusiau alkanas, senas, ir žiauriai elgiamasi Matt, todėl jis dažnai pabėga ir rodo įvairiose miesto. Jonai užfiksuoja giminystės su mulas, kuris yra žiauriai apdorotą ir pavergė Matt. Janie mutters po jos kvėpavimas apie jo neteisingumo ir Jody nugirsta ją. Jis perka mulo nuo matinių už $ 5, sako, kad jis "leisti jam pailsėti." Mulas gyvena iš savo dienų poilsį kaip įžymybė rūšies, kol jis miršta.
 • URAGANAS
 • Kai Jody atvyksta į Eatonville, jis tikisi rasti klestinčią bendruomenę; Vietoj to, jis randa keletą žmonių su jokia kryptimi ar diską. Jody karto žino, ten daug reikia padaryti: iš kurių pirmasis yra sukurti miesto parduotuvėje. Jonai sunku dirbti, ir ji negali dalyvauti bet kuris iš pokalbių, kad įvyktų apie parduotuvę veranda. Ji randa parduotuvėje ir izoliavimas našta; Tačiau ji tampa socialinės širdį daug mieste.
 • Uraganas tiesiog sugriauti savo Okeechobee plotas, upending patogius gyvenimus, kad Jonai ir arbata pyragas pastačiau sau tarp Bahamų darbuotojams migrantams. Perkeltine prasme, tai sugriauti Janie ir arbata tortas, kaip arbata pyragas sutartis pasiutligės bando išsaugoti Janie ir Jonai turi nužudyti arbatos pyragas, nes liga sunaikina savo protą. Laimė ir saugumas, kad Jonai nustato arbatos pyragas kankina nuo jos su jo mirtimi, ir ji turi rasti naują prasmę iš savo patirties.

Image Attributions

More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art