Jų Akys Žiūrėjo Dievas Literatūros Conflict

Jų Akys Žiūrėjo Dievas Literatūros Conflict
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Jų akys žiūrėjo Dievas literatūros konfliktas - zora neale hurston knygos

Storyboard Text

  • CHARAKTERIS vs POBŪDŽIO
  • CHARAKTERIS vs SELF
  • CHARAKTERIS vs VISUOMENĖJE
  • Jonai jaučiasi vis apsunkina ir trikdo Jody konstanta pastabas apie savo amžių ir savo kūną. Ji žino, kad jis jaučiasi savarankiškai sąmoningas apie savo senėjimo kūno ir isstumti ant jos, bet kai jis kritikos jai priešais vyrams parduotuvėje, ji gaisrai atgal į jį, įžeisti savo vyriškumą ir lyginant jo kūną su moterimi menopauzės. Jis muša ją iš pažeminimo ir savo prarastą pasididžiavimo jausmą.
  • Netrukus po Jonai yra vedęs Logan Killicks, ji išlaiko laukia būti laimingas. Ji buvo pasakyta, visą savo gyvenimą, kad kai žmonės tuokiasi, jie įsimyli, todėl ji išteka Logan ir laukia meilė prasideda. Po metų, Jonai supranta, kad yra vedęs nesukuria meilę, o jos svajoja apie meilę ir santuoką mirti. Ji tampa neramus ir laukiantis kažko daugiau.
  • Jonai grįžta namo į Eatonville ir nustato, kad kitos moterys miestelio yra gossiping apie ją. Jie pavydi jos grožio ir spėlioti, kad ji veikia taip, tarsi ji geriau nei jie. Jie prisimena, kaip ji paliko Eatonville su visais Joe Starks pinigai, ir jie stebisi, kur arbata Tortas yra, vyras daug jaunesnis nei Janie. Jų pavydas debesys jų gebėjimą priimti ją, todėl jie Išsiųsti tremtyje ją. Pheoby yra vienintelis asmuo, kuris stovi už Janie.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art