JAV Teritorinio Išplėtimo - Originalus 13 Kolonijos

JAV Teritorinio Išplėtimo - Originalus 13 Kolonijos
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

JAV teritorinio išplėtimo - originalus 13 kolonijos - Suprasti ir kompleksiškai suvokti teritorinę plėtrą visoje JAV istoriją, pirmiausia reikia išnagrinėti originalių 13 kolonijų įsigijimą. Įsigijo po pergalę Amerikos revoliucijos, originalus 13 kolonijos tarnauti kaip pamato, kad ne tik Amerikos, bet jos ateityje taip pat. Čia idėjos plėtrą ir sąvokos akivaizdus likimas greičiau laikykis. Studentai gali naudotis frayer modelio pavyzdys paaiškinti ir analizuoti pagrindinius teminius sąvokas aplinkinių kolonijas, įskaitant įsigijimo, jos poveikis, bičių tikslu priežastis, ir kultūra, kuri egzistavo ten.

Storyboard Text

  • PRIEŽASTYS
  • EFEKTAI
  • Pradinių 13 kolonijų susidarymas kyla iš Amerikos revoliucijos. Kaip kolonistai tapo atsibodo su britų politikos, jie sukilo, siekiant kontroliuoti ne tik savo gyvenimą, bet savo žemes. Tai buvo pirmas žingsnis Amerikos galiausiai plėsti visoje Šiaurės Amerikoje.
  • TIKSLAS
  • ORIGINALŪS 13 KOLONIJOS
  • Kaip Amerikos revoliucijos rezultatas, kolonistai užtikrintos kontroliuoti originalių 13 kolonijų Jungtinėse Amerikos Valstijose. JAV patyrė uolų pradžia, nes suvienodinimo ir eksploatuoti labai skirtingų kolonijų buvo sunku. Tačiau, ambicijų ir ryžto, jauna šalis galiausiai įsitvirtino.
  • KULTŪRA
  • Įgyti kontrolę 13 originalių kolonijų buvo būtina kolonistų, kurie norėjo stabilumą vėlesnėms kartoms. Žemė buvo gausu, ir jei daug galimybių. Be to, teritorija ištempti visą kelią į Misisipės, per Ohajo upę, teikiant pagrindines prekybos kelius.
  • Kultūra per kolonijų labai skyrėsi. Kiekvienas kolonija buvo įvairių religijų, rasių ir papročius. Kiekvienas kolonija ir regionas turėjo skirtingus ekonominius tikslus, taip pat: žemės ūkio, mediena, žvejyba, arba verslą. Kiekvienas kolonija turėjo svarbią funkciją į pradinį įkūrimo ir priežiūros naujojo JAV. Jų kultūra būtų suburti aplink tolesnei plėtrai ir sėkmei idėja.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art