Jungimas su "Ozymandias" temą: The Bamiyan Budų

Jungimas su "Ozymandias" temą: The Bamiyan Budų
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Teksto Jungtys: Tema Ozymandias Poema

Storyboard Text

  • Į Bamiyano Budos buvo du dideli skulptūros Budos raižyti į tam Afganistane uolos pusėje. Jų ištakos yra manoma, kad 6-a.
  • Vienas Buda yra mažesnis nei kitų. Kuo didesnis Buda buvo virš 180 pėdų aukščio, ir mažesnis Buda matuojamas per 124 pėdų.
  • Budų buvo iškirpti į uolos šioje vietoje, nes ji kažkada buvo budistų centru veikla. Budistų vienuoliai naudojo šią svetainę kaip vieta mokytis, medituoti, ir garbinti. Jie buvo statomi kaip duoklė Budos galios, ir ten buvo daug urvų, kurie vienuoliai gyveno, iškirpti į Cliffside.
  • Buvo daug mėginimų sunaikinti Budos per šimtmečius, ir laimei, dauguma buvo nesėkmingi. Vienas Afganistano karalius buvo sėkmingai naikina Gausėjant statulos veidą.
  • 2001, Talibanas sėkmingai sunaikino statulas pučiant juos. Talibanas žiūrimi statulas kaip stabmeldystė, ir nusprendė, kad jie nuėjo nuo jų aiškinimo islamo principų. Už statulos, didieji urvus, pilna gražių raižiniai buvo atrasta.
  • 2011 metais, nepaisant statulos yra atlygintini UNESCO (Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija) paskelbė, kad ji nebūtų remontas Budų. Jie aktai išlaidas ir originalių medžiagų, skirtų naudoti rekonstrukcijos jų sprendimo nėra. Tai puikus ir galingas religinis žymus objektas dabar egzistuoja tik istorijos knygų ir nuotraukų.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art