Kalėdų Giesmė Prijungimas Prie Teksto ir Savarankiškai

Kalėdų Giesmė Prijungimas Prie Teksto ir Savarankiškai
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Priežastis ir Efektas su jungtimis į tekstą ir aš "Kalėdų giesmė, Charles Dickens, Ebenyzeris Skrudžas keičia kiek jis amžiaus. Kai meilės, rūpestinga jaunuolio, Scrooge auga beširdis ir irzlus, nes jis amžiaus. Nuostolių jo gyvenime veda jį gailėtis savęs ir jis greičiau pradeda priimant sprendimus, jis jaučiasi nuolat jį nuo jausmas skausmas. Šie pasirinkimai dažnai veda į gyvenimo būdą, kad būtų užkirstas kelias jam turėti draugų santykius. Po savo verslo partnerį, Marley, kuris taip pat buvo reglamentuojama godumo jo gyvenime mirties, Scrooge aplankė Marley ir apie Kalėdas praeities, dabarties ir ateities vaiduokliais. Šie vaiduokliai parodyti Scrooge, kaip jo gyvenimas skleidėsi, su jo sprendimai vairavimo, kaip jis būtų valdyti santykius, arba tiksliau, išvengti bet. Scrooge supranta, kaip tuščia jo gyvenimas yra ir nusprendžia, kad tai niekada nevėlu padaryti pakeitimus. Jis atsibunda Kalėdų rytą, naują žmogų. Kadangi iš dalykų, kurių vaiduokliai parodė jį, jis keičiasi, kaip jis susijęs su žmonėmis. Studentai turėtų pasinaudoti šia galimybe išsiaiškinti vieną iš scrooge praeities dalykų, kurie privertė jį veikti kaip jis. (Nustatyti pagrindinė priežastis ir effect- yra šykštus ir gobšus, nerodomas rūpintis visiems, ir tt), jie turėtų tada išsiaiškinti, kaip kažkas jų praeityje sukėlė jiems veikti tam tikru būdu. Gal jie buvo įgėlimų bičių, kai jie buvo jauni, todėl dabar jie turi didžiulę baimę bitėms. CCSS.ELA-LITERACY.RL.7.9 palyginti ir sugretinti fantastikos vaizdavimas laiko, vietos ar pobūdžio ir istorinį atsižvelgta į patį laikotarpį kaip suprasti, kaip autoriai fantastikos naudoti arba pakeisti istoriją priemonėmis. CCSS.ELA-LITERACY.RL.7.3 Analizuoti, kaip tikras elementus istoriją ar dramos sąveikauja (pvz kaip nustatančius figūras simbolius ar sklypas).

Storyboard Text

  • "Ką Idol" buvo perkelta jus? "Sugrįžo jis.
  • RYŠYS SU TEKSTU
  • "Kitas dievaitis buvo perkelta mane, ir jei ji gali nudžiuginti ir komfortas Jums laiku ateiti, nes aš stengiausi daryti, aš ne tik sukelti graužtis."
  • "Auksinis vienas."
  • CONNNECTION SAVARANKIŠKAI
  • 
  • Kaip jaunas žmogus, Scrooge buvo susižadėjusi su jo meile, Belle. Kol jie eiti per vestuves, "Belle baigiasi įsitraukimą, nes ji jaučiasi Scrooge vertina pinigus ir prestižą per meilės ir šeimos. Tai jo sužadėtine praradimas yra vienas iš jo kartumo priežasčių kaip senas žmogus.
  • Mano mama ir aš buvo per automobilio avariją iš karto. Niekas nebuvo sužeistas sunkiai, bet tai buvo tikrai baisu! Dėl tos avarijos, aš dabar įsitikinti, kad mes visada sagtis mūsų saugos diržus.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art