Kirvį - Literatūros Prietaisai

Kirvį - Literatūros Prietaisai

Storyboard Description

Kirvį Pamokų planai - Dėl kirvį autorius naudoja literatūros įrenginių skaičių visoje knygoje. Pačioje pradžioje, skaitytojas gauna langą į jausmus, kad Brian dėl savo tėvų skyrybų ir "paslaptis" jo motina yra palaikymas. Kaip Brian plokštuma kritimo, jis turi skausmingą atmintį (flashback) į kai jis pirmą kartą supratau, jo motina slėpėsi santykius su "nepažįstamu vyru." Kitas literatūrinis prietaisas, kad skaitytojas mato anksti yra, kad foreshadowing. Du labai dideli atvejai gali būti vertinamas labai anksti. Prieš lipant į lėktuvą apsilankyti jo tėtis Aliaskoje, Brian mama duoda jam dovaną: kirvį. Brianas mano, kad tai keistai ir beveik įsiskolinęs padėkite jį ant ne savo motinos prašymu. Mažasis nėra skaitytojas supranta, kad tuo momentu, kad kirvį taps žymiai elementas Brian gebėjimo išgyventi dykumoje.

Storyboard Text

  • ŽVILGSNIS Į PRAEITĮ
  • FORESHADOWING
  • NUOTAIKA
  • Brianas mirksi atgal į "paslaptis", kai jis ir jo draugas buvo jojimo dviračiai, ir Brian matė jo mama svetimoje automobilį su nepažįstamu vyru. Tai buvo prieš skyrybas.
  • Jei skaitytojas stebisi, kodėl būtent šis dovana gali būti simbolinis? Pasirodo, kad dalykas, kuris leidžia Brianas išgyventi po lėktuvo katastrofos.
  • Nuo pat pradžios, Brian požiūris yra vienas iš paniuręs apmaudo. Jis yra priblokšti savo tėvų skyrybų, jo mama yra "paslaptis", ir turintys pamatyti jo tėtis tik per "apsilankymus."
Over 20 Million Storyboards Created
Storyboard That Family