Konfliktas Dalykų Paėmę

Konfliktas Dalykų Paėmę
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Ką jie Atliekama Literatūros Konfliktą Tim O'Brien

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs VISUOMENĖJE
  • Lee Strunk pavogs Dave Jensen JackKnife, ir jie gauna į fistfight per jį. Jensenas galiausiai nugali Strunk ir hitai jam sunku į veidą iki Strunk nosis pertraukas. Trys vyrai turi traukti juos atskirai, ir Strunk turi būti perskraidino medicinos pagalba. Kai jis grįžta, Jensen paranojikas, kad Strunk bus šaudyti jį, todėl jis sugenda savo nosį su savo ginklą, kad juos net.
  • Leitenantas Jimmy Kryžius suskaidytas po Ted Lavender yra nufilmuotas. Jis mano, kad jei jis nebuvo išleisti tiek daug laiko galvoti apie savo meilę namo, Morta, kad jis galėjo būti suteikta galimybė išvengti levandų mirtį. Tą naktį jis Sulenkto į savo Foxhole apačioje ir sudegino Martha laiškus ir nuotraukas.
  • Grįžęs namo, Norman Bowker yra sunku pritaikyti prie gyvenimo, paprastai dar kartą. Jis kovoja rasti prasmę savo gyvenime, kai jis buvo įjungtas aukštyn kojomis Vietname. Jis negali turėti darbą ilgiau nei 10 savaičių, jis nukris iš Junior College, ir žaidžia krepšinį visą dieną. Bowker negali rasti būdą, kad tilptų atgal į savo senojo gyvenimo, ir niekas, atrodo, supranta ar nežino, kaip jam padėti, net savo tėvus.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art