Literatūros Konfliktas į Duobę ir Švytuoklė

Literatūros Konfliktas į Duobę ir Švytuoklė
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Duobę ir švytuoklės literatūros konfliktą Edgar Allan Poe apsakymas

Storyboard Text

  • MAN vs SELF
  • Pasakotojas yra konflikto su savimi. Jis žino, kad jis buvo pripažintas kaltu, ir jis beveik visada atrodo, kad priimti jo bausmės. Tačiau tai nesustabdo jam bando ištirti savo lochu, ar pabėgti nuo tiek švytuoklės ir duobės, o tai rodo, kad, nepaisant realių žmogaus reakcijas į tokius baisumus, jis taip pat žino, kad jis nenusipelnė mirti.
  • MAN vs GAMTOS
  • Pasakotojas kovas elementus - nenatūralu žmogus, dar vis iš jo kontrolės - kameroje. Pirma, jis turi išsiaiškinti, kaip pabėgti nuo švytuoklės. Nors ant lentos, jo pirštai taip pat įkando žiurkė, kaip jis bando nubaidyti juos nuo mėsos. Po to jis išsiskirs švytuoklę, jis turi stengtis nustumti nuo sienų, kurios stumia jį į duobę, kuri siūlo nieko, bet mirties.
  • MAN vs VISUOMENĖJE
  • Pasakotojas yra šioje kankinimo kameroje Norėdami pradėti su, nes jis buvo pripažintas kaltu per Ispanijos inkvizicijos laiku. Nors jis nepaaiškina, kodėl jis buvo pripažintas kaltu, bendros priežastys kaltų sakinių per Ispanijos inkvizicijos vietoje: praktikuojančių kitą religiją slaptai; erezija; atsisakymas konvertuoti; ir politinė opozicija monarchijos.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art