Nixon Atsistatydinimas Kalbėjimo 1974

Nixon Atsistatydinimas Kalbėjimo 1974
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Nixon atsistatydinimo kalba - Be šios veiklos, studentai bus analizuoti ir sintetinti Nixon atsistatydinimo kalboje 1974 naudojant tinklo siužetinę liniją. Studentai bus užtrukti keletą ištraukų iš jo kalbos, paaiškinti jų prasmę ir logiką, ir išvadą apie tai, kaip jie galvoja visuomenė gali sureagavo. Studentai galės paaiškinti, analizuoti ir sintetinti ką Niksonas bando pasakyti, taip pat, kaip jis gavo Amerikos visuomenei. Sukuriant pagrindą, taip pat išvadą kaip visuomenė (ar jiems) išaiškino savo žodžius, studentai įgis platesnį, daugiau gylio suvokimo, kad vienas iš nedaugelio prezidento atsistatydinimo kalbų Amerikos istorijoje. Be to, jis duos platesnį kontekstą, kaip jis, ir visuomenei, atsakė į Votergeito skandalo.

Storyboard Text

 • CITATA # 1
 • TIESIOGINĖ CITATA
 • LOGINIS / PRASMĖ
 • KAIP PILIEČIAI TURĖTŲ REAGUOTI?
 • CITATA # 2
 • "Be visų sprendimų Aš padariau mano viešajame gyvenime, aš visada stengiausi daryti tai, kas buvo geriausia Tautai. Per ilgą ir sunkų laikotarpį Votergeito, aš jaučiau, kad tai buvo mano pareiga atkakliai, dėti visas įmanomas pastangas, baigti kadenciją, į kurį mane išrinko. per pastaruosius keletą dienų, tačiau, tapo akivaizdu, kad aš jau nebeturi pakankamai stiprus politinis bazę Kongreso pateisinamas tolesnis jų pastangų. "
 • Nixon yra primenantis tauta jis visada daroma, ką jis gali, kaip prezidentas sukurti geresnę tautą. Nepaisant to, Niksonas jaučiasi taip, tarsi jis neturi reikiamo palaikymo Kongrese, ir bet viltis išsaugoti savo nekaltumą, yra prarastas.
 • Jaučiuosi taip, tarsi visuomenė reaguotų su pykčio šio citata. Už vieną, atrodo, tarsi Niksonas yra įleidimo pralaimėjimą, ir kad jis yra pripažįstama jo nesugeb paramą Kongrese, nors lemiamą už prezidento turėti. Tačiau ji rodo drąsą įleidimo tokį pralaimėjimą, o ne pradėti savo interesus pirmas tautoms.
 • "... kaip Prezidento, turiu įdėti Amerikoje pirmą interesus. Amerika reikia visą laiką prezidentas ir dieninės Kongresas ... toliau kovoti per kelis mėnesius į priekį mano asmeniniam vindikacijos būtų beveik visiškai sugeria laiką ir dėmesys tiek Prezidento ir tuo metu, kongrese, kai visa mūsų dėmesys turėtų būti skiriamas didžiųjų klausimais taikos užsienyje ir klestėjimo be infliacija home.Therefore, aš atsistatydina pirmininkavimą veiksminga vidurdienį rytoj. "
 • Ši citata stato nuo ankstesnio citata, sakydamas, kad Amerika ir jos žmonės ateina pirma, ne jo susidomėjimą išlaikyti prezidento postą. Yra daug klausimų, po ranka tuo metu šalyje, ir Niksonas pripažįsta jo skandalas negali būti vienas iš jų. Dramos mados, jis oficialiai skelbia savo atsistatydinimą prezidentas, precedento istorijos momentas.
 • Nixon vėl pripažįsta, kad jo interesai turėtų būti didesnės už tautų. Manau, visuomenei būtų gerbti šią poziciją, nes jie yra įdėti pirmas. Be to, manau, kad visuomenė būtų tikrai sukrėstas išgirsti jo oficialų atsistatydinimo, nors retai, jei kada nors, įvyksta pirmininkaujančių.
 • CITATA # 3
 • CITATA # 4
 • "Kartais man pavyko, o kartais aš nepavyko, bet visada aš ėmėsi širdį nuo to, ką Theodore Roosevelt yra pasakęs apie arenoje," kurio veidas yra sudarkyta dulkių ir prakaito ir kraujo, kuris siekia narsiai žmogus, kuris klysta ir ateina Trumpai tariant, vėl ir vėl, nes nėra pastangų be klaidų ir trūkumų, tačiau ji iš tikrųjų siekiame padaryti veiką, kas žino puikias enthusiasms, Didžioji atlaidai ... "
 • Ši citata suteikia šiek tiek supratimo, ką įtakojo Nixon kaip vyras, prezidentas ir kaip kažkas susiduriame su labai sunkų uždavinį atsistatydinantis iš prezidentūros. Cituodamas T. Roosevelt, akivaizdu, Niksonas bando pasakyti, kad jo trūkumai ir gedimai visoje Votergeito skandalo nebus nustatyti jį, ir jis stengsis susigrąžinti ir toliau galbūt tarnauti šaliai tam tikru būdu.
 • Manau, visuomenei būtų dėkingi Ruzvelto pasiūlymą, bet Ruzveltas yra puikus prezidentas gali būti atsiims Niksonas cituoju jį. Nors citata pasakoja pašoks taip sakant, aš esu įsitikinęs, kad visuomenei būtų iš tikrųjų įdomu, kaip Niksonas būtų atoveiksmio, ir, jei ne visi, ir toliau tarnauti šaliai po tokio didelio skandalo kaip Votergeito.
 • "Kai aš pirmą kartą paėmė priesaiką prezidento prieš 5 1/2 metų, aš padariau šį šventą įsipareigojimą, į" pašventinti mano biurą, savo jėgas, ir visi išmintis galiu pakviesti į taikos tarp tautų priežasties ". Aš padarei mano geriausias visose dienas nuo, kad būtų tiesa tai įkeitimo. dėl šių pastangų rezultatas, aš esu įsitikinęs, kad pasaulis yra saugesnę vietą šiandien, ne tik Amerikos žmonėms, bet ir visų tautų žmones ... "
 • Ši citata iliustruoja Nixon bandymą pateisinti save, cituodamas savo daug teigiamų veiksmų, kaip prezidentas, pusiausvyrą į Votergeito skandalas. Cituodamas priesaiką jis paėmė, jis prisipažino, kad negalėtų palaikyti tą priesaiką, ir kad dėl jo veiksmų pasaulis ir tauta iš tikrųjų yra geresnėje vietoje. Tam tikra prasme, tai atitolina jį nuo Votergeito skandalo.
 • Manau, kad visuomenė būtų gerai atsakyti į šią citata. Nors Votergeito skandalo buvo baisi ir atskleisti apie Nixon, manau, kad būtų priminti jiems apie visus gerus jis padaryti. Visų pirma, jo užsienio politika ir dėmesys ramina tarptautinę įtampą ar tikėti į šį pranešimą. Manau, visuomenė tikriausiai bando galvoti apie gera, o ne tik blogai.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art