Penki Aktas Groti Struktūra Karalius Lyras

Penki Aktas Groti Struktūra Karalius Lyras
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Penki aktas Groti struktūra Karalius Lyras santrauka

Storyboard Text

 • ACT I: PROLOGUE
 • Karalius Lyras, jo senatvės ir Svyravimai Ratio, nori mesti savo sostą savo dukterų, todėl jis gali išeiti į pensiją su 100 riterių už Entourage ir gerai praleisti laiką jis paliko. Jis reikalauja, kad kiekvienas dukra jam pasakyti, kiek ji myli jį, todėl jis gali padalinti savo palikimą jiems.
 • ACT III: KULMINACIJA
 • AKTO I: KONFLIKTAS
 • Karalius Lyras neišmintingai pasirenka savo dvi vyresnes dukras, Goneril ir Regan, nei jo jauniausias, Cordelia, nes jie pataikauja jam, o Cordeliai mano darbais nei žodžio. Karalius disinherits ją, ir Cordeliai užgęsta tuoktis su Prancūzijos karaliumi vietoje. Lyras Taip pat atsikrato Kento Earl gynimo Cordelia. Tuo tarpu Edmundas, nesantuokinis sūnus į Glosteris Earl yra braižymo paversti savo tėvą prieš jo teisėto sūnaus Edgar, kad jis gali paveldėti Earl ypatybes.
 • IV VEIKSMO: MAŽĖJA VEIKSMŲ
 • 
 • 
 • AKTAS II: AUGA VEIKSMAI
 • Goneril ir Regan Znęcać savo tėvą ir parodyti nieko, bet panieka jam. Kentas grįžta persirengęs, ištikimai tarnauja karaliui užmesti akį į tokius dalykus. Edmundas etapai netikrą kovą su Edgar ir įtikina savo tėvą, kad Edgaras nori nužudyti Gloucester. Po Kent įdėti į atsargas iki Cornwall kovos su Oswald, karalius atvyksta ir tampa įniršęs. Goneril atvyksta, ir ji ir Regan, sukietėti savo aljansą reikalaujant, kad karalius atsikratyti visų savo riterių. Karalius, į šalia ašaros ir prarasti savo jausmus su sielvartu, šuoliuoja ne į audringą naktį.
 • AKTAS PRIEŠ: ATOMAZGA
 • Prancūzijos karalius ragino karą prieš Angliją. Glosteris eina po Karalius Lyras jam padėti, pasakoja Edmund jo planus, kurie greitai išduoda savo tėvą seserų. Iš į audringą naktį, Karalius Lyras, jo kvailas, Kentas, Edgar, kurie užmaskuoti kaip elgeta ir pasivadinęs "Tomas", yra prieglobstis trobelėje. Glosteris randa juos ir smuggles karalių Dover, nes yra sklypai prieš jį. Glosteris yra suimtas Kornvalio vyrų ir Kornvalis Gouges akis iš. Vienas Cornwall tarnai žingsnių ir mirtinai žaizdų Cornwall, kol jis pats yra nužudytas.
 • Glosteris iš nevilties, bet Edgar, dar persirengęs, taupo jį nuo savižudybės ir priima jį į Dover. Tuo tarpu, Goneril Edmund pradėjo romantika ir Goneril nori savo vyrą Albany iš paveikslėlio nes ji nustato, kad jis būtų silpnas. Kornvalis miršta, o ji jaudina, kad našlys Regan, bus pavogti Edmund. Goneril tarnas Oswaldas randa ir bando nužudyti Gloucester, bet Edgar jį užmuša vietoj. Jis nuskaito nuo Oswald laišką Goneril rodantį savo planus nužudyti Albany ir veda Edmund. Tuo pačiu metu, Karalius Lyras buvo atkreiptas į Cordelia, kuris slaugo jį atgal į sveiką protą.
 • Edgaras pristato laišką Albany prieš mūšį. Goneril ir Regan, kovoja virš Edmund, kuris įsipareigojo pats abiejuose seserimis. Edmundas fiksuoja Lear ir Cordelia mūšio ir užsakymų Cordelia būti nužudytas todėl atrodo kaip savižudybę kabinti. Albanis atskleidžia savo žmoną Edmund anketa klasta; tuo pačiu metu, Regan, suserga. Albanis uždaviniai Edmund kovoti, Edgar atvyksta į šarvų, kovoja Edmund ir nugali jį. Jis atskleidžia savo tapatybę ir tai, kad jo tėvas yra miręs. Edmundas žudo save netrukus nustačiusi, kad Goneril nunuodytas Regan ir tada nudūrė save. Lyras nužudo žmogų kabinti Cordelia, bet ne laiką. Jis miršta iš sielvarto. Albanis pasiduoda galios Kent Edgar.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art