Perspektyvos Prekybos Vergais

Perspektyvos Prekybos Vergais
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Prekyba Vergais Perspektyvos

Storyboard Text

  • "Mano mama ir aš buvo atskirtas, kai man buvo, bet kūdikis-kol aš žinojau ją, kaip mano mama. Tai paprotys, į Merilendo dalis, iš kurios aš pabėgo, kad dalis vaikų nuo savo motinų labai ankstyvo amžiaus . Dažnai, kol vaikui pasiekė dvyliktą mėnesį, jo motina yra paimti iš jo, ir išnuomojamas su kai ūkyje nemažą atstumą išjungti, o vaikas įforminta senos moters priežiūros, per senas lauko darbu. "
  • Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii JJ Kk Ll
  • "Mokytojau, tačiau nebuvo humaniška slaveholder. Joje buvo reikalaujama neeilinį barbariškumu nuo prižiūrėtojo dalis paveikti jį. Jis buvo žiaurus žmogus, sukietėjęs ilgą gyvenimą slaveholding. Jis kartais atrodo, kad labai malonu virželis vergas. Aš dažnai buvo pažadintas tuo dienos aušros, kurios labiausiai širdies plosošs shrieks apie atskiru teta iš kasyklos. "
  • "Labai greitai po to, kai išvyko gyventi su Ponas ir ponia Auld, ji labai maloniai pradėjo mokyti mane A, B, C Kai aš sužinojau tai, ji padeda man mokytis rašybos žodžius iš trijų ar keturių raidžių. tiesiog šiuo mano pažangos klausimu, p Auld sužinojau, kas vyksta, ir iš karto uždraudė ponia AULD pavesti man toliau, pasakoja jai, be kita ko, kad jis buvo neteisėtas, taip pat nesaugu, mokyti vergas skaityti. "
  • Douglass, Frydrichas. Pasakojimas apie Frederick Douglass, amerikiečių Slave gyvenimas. Cambridge, MA: Belknap, 1960. Spausdinti.
  • "Nuoširdžiai ir nuoširdžiai tikisi, kad ši knygutė gali padaryti kažką link mesti šviesos Amerikos vergų sistemos ir suskubo džiugią dieną išvadavimo į mano brolių milijonų į obligacijas - ištikimai pasikliaujant tiesos, meilės ir teisingumo galia, sėkmės mano kuklus pastangų ir iškilmingai pažadėjo save iš naujo, kad šventosios priežastis, užsiprenumeruoti save. "
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art