Plimuto Plantation Temos

Plimuto Plantation Temos
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

William Bradford Plimuto Plantation Temos

Storyboard Text

  • SVARBĄ TIKĖJIMO
  • PAVYZDYS
  • STIPRUMAS VIENINGOJE BENDRUOMENĖJE
  • Bradfordas ir kiti puritonai buvo tvirti tikintieji Providence, arba Dievo ranka pagrindinis viską. Kai ypač bjaurus jūrininkas buvo išjudinti už borto audros jų Mayflower kelionės, Bradfordas rašė, kad ji buvo, nes Dievo valia. Piligrimai tikėjimas visada yra Bradfordo anketa raštu centre, ir, skirtingai nuo kai kurių savo kolegų, kurie buvo rašyti tuo metu, jis įskaityta visa kolonija laimėjimų į stiprumo Dievas davė piligrimus savo pastangų, o ne save.
  • Bradfordas rašo apie pirmąją žiemą, kai piligrimai nukentėjo. Jis pamini 6 ar 7 "garso asmenis", kuris padarė viską už serga ir ligoti. Jie darė visa tai "noriai ir linksmai be jokių bent nenoromis, nurodant čia savo tikrąją meilę pas savo draugais ir broliais ..." Tai yra vieningos bendruomenės, Bradfordas išryškinanti visą savo pasakojimo prasme, bendruomenė, kuri vienijo ne tik suirutė, bet savo tikėjimą, ir kaip rezultatas, jie išgyveno.
  • ATKAKLUMAS
  • APDOVANOJIMAI SUNKAUS DARBO
  • Nepaisant atšiauraus žiemos susirėmimai su Pequot, ligų ir kovų pastato naują pasaulį toli nuo Europoje, Piligrimai išgyveno ir pradėjo klestėti. Taip yra dėl to, jog yra pasiryžusios atkakliai, nepaisant kliūčių, jie susidūrė. Iš dalies tai yra taip pat dėl ​​to, kad jie žinojo, kad nėra jiems vietos Anglijoje arba Olandijoje nebėra. Su niekur kitur eiti, piligrimai "atkaklumas padeda jiems išgyventi ir vis dar saugo savo tikėjimą.
  • Dėl maldininkų "atkaklumas, Bradfordas rašo apie daugybę apdovanojimų: jiems įsteigti taikos sutartį su Nauset gentys, kurios teikia pagrindines pagalbos ir prekes į naujakurių; steigimas Massachusetts Bay Colony; Harvardo universitetas yra pagrįstas; Naujosios Anglijos konfederacija susidaro; gyventojai gali laisvai išpažinti savo religiją, kaip jie nori. Visi šie dalykai ateis kaip naujakuriai sunkaus darbo, ištvermės ir bendrosios tikėjimą Dievu rezultatas.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art