Šaltojo Karo Sąlygos - Kosmoso Lenktynės ir Ginklavimosi Varžybos

Šaltojo Karo Sąlygos - Kosmoso Lenktynės ir Ginklavimosi Varžybos
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Šaltojo karo sąlygos - Kosmoso lenktynės ir ginklavimosi varžybos - naudojant voras grafiką, turi studentai sukurti žodis žemėlapį nustatyti ir paaiškinti pagrindinius terminai apibrėžti ir suprasti ginklų ir kosmoso lenktynes ​​šaltojo karo. Tai leis studentams labiau suprasti tik kaip arti šalys priėjo prie branduolinio karo, taip pat stiprinti abipusiškai patikino sunaikinimo idėja, tai yra, branduolinio sunaikinimo abiejų šalių, jei vienas buvo pulti pirmas. Studentai galės paaiškinti ir apibrėžti sąlygas, kad gilinti abiejų technologinių lenktynių supratimą, taip pat, kaip jis tęsiami įtampą tarp dviejų supervalstybių pasaulyje. Veikla taip pat suteiks pasitikėjimo, kad vis plečiasi technologinių pokyčių, kurie toliau formuoti mūsų pasaulį šiandien.

Storyboard Text

 • SPUTNIK AŠ
 • KOSMOSO LENKTYNĖSE
 • "APOLLO 11"
 • "Sputnik I Sovietų palydovas paleistas 1959 Tai buvo pirmasis orbitoje palydovinė kada pradėjo ir buvo laikomas didelis pasiekimas sovietų vardas. Tačiau, atsižvelgiant į šaltojo karo, jis padidėjo įtampą ir baimę sovietų atakos ir bendrą sovietinio. Taip pat padidėjo Amerikos pastangas gerinti savo kosminių programų.
 • Terminas kosmoso lenktynėse remiasi pastangų ir gerinti kosminių technologijų abiejose JAV ir sovietų pusėse. Inicijuojant didesnį finansavimą ir mokslinius tyrimus, abi šalys siekė iš-do tarpusavyje lenktynes ​​erdvėje. Sovietai būtų pasiekti paleisdama pirmąjį palydovą į kosmosą, "Sputnik I
 • "Apollo 11" buvo erdvė misija atliko Jungtinėse Amerikos Valstijose, efektyviai išleisti pirmąjį žmogų Mėnulyje. Pradėjo liepos 20, 1969, iškrovimo Mėnulyje buvo vertinamas kaip kosmoso lenktynėse viršūnę. Jis taip pat, tačiau, atnešė apie Détente, ar taikiems laikais tarp sovietų ir JAV, kalbant apie jų santykius.
 • ATOMINIAI GINKLAI
 • ŽODIS ŽEMĖLAPIS: ERDVĖ IR GINKLAVIMOSI VARŽYBOS
 • GINKLAVIMOSI VARŽYBOS
 • ICBMS
 • Branduoliniai ginklai funkcija išjungta branduolinių reakcijų, ir yra manoma, masinio naikinimo ginklų. JAV nukrito dvi atominės atomo bombų ant Japonijoje 1945 metais, ir abu JAV ir Sovietų Sąjunga buvo siekiama kaupti ir kurti kuo daugiau niokojančių ginklų, kaip įmanoma. Tai taip pat, tačiau, pradėta prie abipusiai-užtikrinamas naikinimo realizavimo.
 • Ginklavimosi varžybos remiasi tiek Sovietų Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų pastangas didinti, ir iš anksto, jų rankas. Visų pirma, tai buvo branduolinės ginkluotės rasė, kuri apibrėžta Šaltąjį karą. Į didėja rankas lenktynės sukėlė dar įtampa ir baimė, branduolinių atakų ir grėsmių tarp dviejų tautų.
 • "ICBMs" yra akronimas vartojamas apibūdinti tarpkontinentines balistines raketas, arba raketų, kurios galėtų būti pradėtas nuo vienos žemyno ir kita. Šie tipų ginklų padėjo padidinti baimę, taip pat verčia tiek sovietų ir amerikiečių padidinti savo gynybos ir ginkluotę.

Image Attributions

More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art