Skandalas Scarlet Letter - Richard Nixon

Skandalas Scarlet Letter - Richard Nixon
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Skandalas Scarlet Letter

Storyboard Text

  • Richard Nixon buvo išrinktas 37-osios Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas nuo 1969-1974. Jis buvo pasakytas prieš komunistų, kurie padėjo padidinti savo populiarumą tuo metu. Jis nesėkmingai bėgo nuo John F. Kennedy 1960, bet galiausiai laimėjo pirmininkavimą 1968 m.
  • Iš pradžių, Niksonas buvo žinomas dėl pabaigos tiek Vietnamo karo 1973 metais, ir Karo prievolės. Tai padarė jį labai populiarus su žmonėmis, kurie buvo "kariavo Out".
  • Nixon laimėjo Pārvēlēšana pagal nuošliaužos 1972, didele dalimi dėl to pirmojo sėkmingo Amerikos Mėnulį 1969 metais ir nuo projekto pabaigos. Atrodė, jis buvo nesustabdomas.
  • "R" dėl "Atsistatydinimas"
  • 1972 birželio mėn įsilaužimo į Demokratinė nacionalinio komiteto Votergeito pastato Vašingtone vedė atgal nariams Nixono Pārvēlēšana kampanijos komitetui. Jie bando gauti slaptą informaciją apie suvažiavime. Žurnalistai, Bob Woodward ir Carl Bernstein, įveikė istoriją spaudoje gavusi informacijos iš FTB informatorius.
  • Nors tai vis dar nežinoma, ar Nixonas turėjo numatymas, kad įsilaužimo, skandalas nustelbė daugumą savo darbą biure. Jis atleistas padėjėjai, išleistas juostas, kad atrodė pakoreguota, ir galiausiai pripažino jis suklaidino šalį Apie Baltųjų rūmų dalyvavimo skandalo. Jis pateikė savo atsistatydinimo kalboje nacionalinės auditorijos gyventi televiziją.
  • Nors Richard Nixon padarė keletą svarbių dalykų šaliai, jo vaidmuo viršelio-up Votergeito skandalo galiausiai nustelbė palikimą jis bandė nustatyti. Duodu jam raidę "R" "Atsistatydinimas", nes jis visada bus žinomas kaip vienintelis JAV prezidentas atsistatydinti iš pareigų.

Image Attributions

More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art