Sklypas Schema iš Dviejų Miestų Pasaka

Sklypas Schema iš Dviejų Miestų Pasaka
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Dviejų Miestai Sklypo Diagrama Santrauka Pasaka

Storyboard Text

 • EKSPOZICIJA
 • KONFLIKTAS
 • AUGA VEIKSMAI
 • 1775, p sunkvežimis, Londone bankininkas, susitiks moters vardu Lucie Manette imtis ją pamatyti savo tėvą, prancūzų gydytojas, kuris buvo paleistas iš kalėjimo po 18 metų. Romanas juda į priekį 1780, kur vyras pavadintas Charles Darnay teisiamas už išdavystę. Lucie ir Krovininis abu liudytojai, dėl baudžiamojo persekiojimo, bet kai gynybos advokatas P. Stryver atkreipia dėmesį į labai panašus tarp jo padėjėjas Sydney Carton ir Darnay, žiuri išteisina Darnay nuo pagrįstų abejonių.
 • ORGAZMAS
 • Darnay ir Lucie greitai įsimyli, ir jis endears pats dr Manette. Darnay, tačiau yra ne tai, kas jis sako, yra: jis iš tikrųjų yra prancūzų didikas, iš Marquis Sankt Evrémonde sūnus, bet jis atsisakė savo šeimos vardą. Nors Darnay stato šeimą ir namus Anglijoje su Lucie, Prancūzijos valstiečiai toliau sukilimo. Visų pirma, Saint Antoine vyno parduotuvių savininkai Ernestas ir Madam Defarge yra lyderiai sukilimo.
 • KRITIMO VEIKSMAS
 • Liepos 14, 1789, revoliucionieriai audra Bastille tvirtovę. Defarge eina į ląstelę, kur dr Manette buvo laikoma ir ieško kažko. Netrukus po to Marquis "Chateau sudega ir valstiečiai suimti Monsieur Gabelle, mokesčių rinkėjas ir prižiūrėtoju. Jis rašo, kad Darnay prašo pagalbos. Darnay nusprendžia grįžti į Prancūziją paslaptis, kad nesijaudinti Lucie.
 • REZOLIUCIJA
 • Darnay suimtas Prancūzijoje ir įkalinti La Force. Revoliucionierių išsiaiškino, kad jis yra iš tikrųjų markizas Šv Evrémonde. Lucie ir dr Manette atvykti ir aplankyti p sunkvežimis ties Tellson vietą. Dr Manette yra kankiniu už priežastis, nes jo metu Bastilijos. Jis naudoja tai bandyti gauti Charles iš kalėjimo, tačiau jis lieka ten dar vieneriems metams ir trims mėnesiams. Jis išteisino jo mokesčius, tačiau netrukus vėl suimtas, kol jis gali grįžti į Angliją.
 • Mis PROSS ir Džeris Cruncher susidurti Mis PROSS brolis Solomon, kuris dabar eina, John Barsad. Sydney Carton atrodo ir blackmails Barsad į padėti jam gauti pamatyti Charles kalėjime. Jis žino, kad Roger Cly vis dar gyvas ir kad Barsad yra šnipinėjimo tiek revoliucionierių ir anglų vyriausybės. Kitame teismo Charles yra nuteistas mirties bausme, nes jo tėvas ir dėdė išprievartavo Madame Defarge seserį, ir nužudė savo brolį-in-law ir brolis.
 • Dr Manette buvo paprašyta padėti sutaupyti Madame Defarge seserį ir girdi istoriją, todėl jis rašo laišką apie Marquis "nusikaltimus į valstybės ministras. Jis įkalintas po. Madam Defarge bando nužudyti Lucie ir dukra, bet nušovė Mis PROSS. Tuo tarpu, tiesiai prieš Charles vykdymo, kartono narkotikai jį ir komutatoriai vietas su Charles, aukoti savo gyvenimą, o ne, pagaliau rasti tikslo jausmą savo gyvenime.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art