Smith Nepatikima Diktoriaus Bendrosiose Istoriją Virdžinijos

Smith Nepatikima Diktoriaus Bendrosiose Istoriją Virdžinijos
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Generalinis istorija Virdžinija analizės vyriausiasis Powhatan John Smith nepatikima Diktoriaus į

Storyboard Text

  • SMITH KAIP NEPATIKIMA PASAKOTOJO
  • 1 PAVYZDYS
  • 2 PAVYZDYS
  • 3 PAVYZDYS
  • "Naujasis pirmininkas ir Martinas, būdamas tiek mylimas, silpna sprendimo pavojus ir mažiau pramonės taikos, įsipareigojo visų užsienyje dalykų Captain Smith tvarkymą: kuris savo paties Pavyzdžiui, gerų žodžių, ir sąžiningų pažadais, nustatyti tam tikras pjauti, kiti įpareigoti šiaudus, kai statyti namus, kitus šiaudų juos, pats visada turint didžiausią užduotį savo dalį, kad per trumpą laiką, jis pateikė dauguma iš jų su patalpų, nepamirštant bet už save. "
  • "Nepaisant to, per valandą po jos sąlygotosios jį į medį, ir tiek, kiek gali stovėti apie jį pasirengę šaudyti jį, bet karalius ūkyje rankoje kompasas, visi jie padėjo savo lankai ir strėlės, ir pergalingas būdu, paskatino jį Orapaks, kur jis buvo po jų būdas maloniai Etapas ir gerai panaudoti. "
  • "Atsižvelgdama Etapas jį po savo geriausios barbariška būdu jie galėtų, ilgas konsultacijos vyko, tačiau išvada buvo, du didieji akmenys buvo pristatytas Powhatan: tada kiek gali, nutvėrę jį, tempia pas juos, ir ant jo uždėjo galva, ir yra pasirengusi su savo klubų išdaužyti jo smegenys, Pocahontas, Karaliaus brangiausio dukra, kai gali vyrauti ne entreaty, turiu galvą ant rankų ir paguldė savo ant jo išgelbėti jį nuo mirties ... "
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art