Temos, simbolių, ir motyvai, "The Yellow Wall-popieriaus"

Temos, simbolių, ir motyvai, "The Yellow Wall-popieriaus"
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Geltonosios Tapetai Temos, Simbolių, ir Motyvai

Storyboard Text

  • Geltona Tapetai ir Raštas
  • PAVYZDYS
  • DIENORAŠTIS
  • Tapetai galiausiai ateina simbolizuoja įstrigę moters viduje pasakotojo, kuris yra tikrai blogai ir reikia pagalbos, bet yra nupoliruotas ne kaip silpnas ir nervų vyrai gydytojai. Galų gale, tapetai įkūnija jos psichikos suskirstymas, kai pasakotojas pagaliau išlaisvina moters už tapetai, ir jos sąmonė persipina su įsivaizduojama moterimi. Jos gedimo, pasakotojas randa laisvę ne paskutinis.
  • Paslėptas dienoraštis, kad pasakotojas yra išlaikyti tampa minties ir žodžio šaltinis pasakotojo, kuris buvo pasakyta ne net galvoti apie jos būklę dėl baimės per daug apmokestinti savo mintis. Tai vieta, kur ji gali išreikšti savo baimes, savo kaltę, o jos pasipiktinimą tuo vyru ir savo gydytojai už gydymo, kuris nėra todėl jos geriau, bet dar blogiau. Jis taip pat yra vieta, kur ji gali išreikšti savo nusivylimą jos atskirai nuo šeimos ir draugų.
  • ŠVIESIAI IR TAMSIAI
  • Pasakotojas dėmesio daug apie skirtumus ji mato ir patirtimi per dieną ir mėnesienoje. Tai kaip saulė juda per kambarį, kad pasakotojas mato į modelių dėl tapetų pakeitimus. Mėnesienoje, modelis tampa tarsi barų, slepiasi susikaupusį moters. Dieną, moteris už tai nedidelė ir rami, panašiai kaip pasakotojo; bet naktį, ji pažadina ir ardo barai pabėgti, panašiai kaip vidinės sumaišties ir ligos pasakotojo.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art