Temos, Simbolių, ir Motyvai Kalvų, Kaip ir Baltųjų Drambliai

Temos, Simbolių, ir Motyvai Kalvų, Kaip ir Baltųjų Drambliai
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

kalvos kaip balta drambliai tema, simbolizmo, kuris reiškia analizės

Storyboard Text

  • DRAMBLIAI
  • PAVYZDYS
  • GĖRIMAI
  • Patalpoje dramblys yra abortas procedūra, kuri siaurapjūkliams ir žmogus turi nuspręsti, daryti ar nedaryti. Baltas dramblys dovana yra perdaug negraži dovana, kad yra dažnai skiriamas juokais, kad niekas tikrai nori. Pradžioje, jig palygina kalnus baltų dramblių, bet tada nusprendžia jie jie tikrai atrodo kaip jais. Tai, atrodo, yra metafora kūdikiui ji, atrodo, nori išlaikyti, o vyras nori, kad ji būtų tik du iš jų dar kartą.
  • Gėrimai yra išsiblaškymas Jig ir Amerikos žmogus. Jig nori turėti alaus, o po to ji nori išbandyti Anis del Toro. Jig pastabos, kad viskas skonis kaip saldymedžio, ypač ką ji laukė taip ilgai pabandyti, kaip absentas, ir ji visada nusivylimas. Tai taip pat gali būti metafora kūdikiui ji galvoja apie atsižvelgdamas, arba jai tikisi, kad vyras būtų atviresni gimdymo, o vietoj to jis leidžia jig žemyn pasisako už abortų.
  • KALNAI
  • TUO, KAD RUMBĖ UŽUOLAIDOS
  • Jig palygina kalvų į baltų dramblių, tačiau Amerikos žmogus nebegali apakintas nieko ji sako. Jis kreidelės jį iki rūpinimosi nėštumo, kurie gali būti atimta, jei ji turi veikti. Ji atrodo priversta tai padaryti, nes ji nori padaryti jį laimingas. Kaip ji žiūri į kalnus vėl, nors, ji supranta, kad niekas negali grįžti į tai, kaip jis buvo prieš jų santykius. Kalvų grožis yra tarsi jų laimės, ir ji žino, kad jie niekada neturės, kad back-- ne visiškai.
  • Uždanga išlaiko dėmesį muses iš baro, o ji turi Jig dėmesį kelis kartus. Tai leidžia jai išsiblaškymas nuo jos įtemptą pokalbį su žmogumi, kaip ji supranta, kad reklama Anis del Toro. Ji paliečia karoliukai kaip vyras pasakoja jai jis nori ją turėti operaciją. Rutuliukas užuolaidos atskiria juos nuo tikrojo barroom ir kaip žmogus vaikšto atgal nuo platformos, jis tikisi, kad ji bus jausmas "geriau", arba daugiau Malonus, kaip jis eina per uždangą ir grįžta į ją.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art