Temos, Simboliai, ir Motyvai į Juoda Katė

Temos, Simboliai, ir Motyvai į Juoda Katė
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Juodosios Kačių pagal Edgar Allan Poe Temos, simboliai ir motyvai siužetinės linijos

Storyboard Text

  • REVELATIONEM
  • PAVYZDYS
  • JUODA IR BALTA KATĖ
  • Revelationem, arba sudeginti vaizdo, Plutono kabo kilpa, kuri sudegė į namo sienos gipso gąsdina pasakotoją. Nors jis žino, kad ten turi būti šiek tiek loginio paaiškinimo už jį rūšiuoti, jis taip pat supranta, kad yra pagrindo bijoti, kad įvykių grandinės, kurie įvyko, nes jis nužudė katė: ugnis, kurioje jis praranda viską, o dabar vaizdas Ši katė ir jo baisi veika yra įspaustas ant savo namų sienų.
  • Pradžioje, juoda ir balta katė atrodo galimybę atsigriebti už tai, ką jis padarė, kad Plutono. Tačiau po atranda Ši katė taip pat trūksta akis, pasakotojas vėl apgaubta kaltės. Jis mato save kaip nenusipelnė iš katės meilės, ir pradeda peržiūrėti jį kaip grėsmę. Iš tiesų, baltos dėmelės ant katės krūtinės pradeda primena lankų, kurių pasakotojas žino, kad jis nusipelno. Katė galiausiai atneša ir teisingumas į pasakotojo padėdamas policijos atrasti savo kūną.
  • RŪSYS
  • Rūsys leidžia pasakotojas greitai sienos iki savo žmonos kūną, nesirūpindami savo atrandama. Jis yra toks patenkintas savimi ir ateina su mintimi, paslėpti ją ten, kad jis miega ramiai dienas. Kartu su juoda ir balta katė nėra, pasakotojas yra beveik Gleeful kaip jis vaikšto aplink rūsyje su policija, žinant, jie niekada rasti ją. Jis mato rūsys kaip ramybės vietą, palyginti su tai, ką jis buvo kovoja savo paties proto daugelį metų.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art