Tie, Žiemos Sekmadieniais Žodžių Pasirinkimas

Tie, Žiemos Sekmadieniais Žodžių Pasirinkimas
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Tos Žiemos sekmadieniais Robert Hayden žodžių pasirinkimas - Mokymo eilėraščiai ir poemos analizė

Storyboard Text

  • DIKCIJA
  • GARSO PRIETAISAI
  • Garsiakalbio tėvas "atsikėlė anksti / ir įdėti savo drabužius" kiekvieną dieną. Clunky, paprasta formuluotė padeda charakterizuoti tėvą kaip paprastas, šalies darbininkas. Jis dirba savo rankomis ir gali turėti ribotą išsilavinimą.
  • Eilėraštis yra keletas atvejų aliteracija į frazes, pavyzdžiui, "blueblack šaltas" ir "užvertė gaisrai Blaze". Iš "b" kartojimas skamba siūlo šalta. Ji asocijuojasi su žiemos vėjo, drebulys lūpų nuskambės, ir išraiška "Brrrr".
  • Pats garsiakalbis naudoja sklandžiau dikcija paaiškinti, kad jis "išaugs ir suknelė" sudėtingą kalbos veiksmažodžiai "kyla" ir "suknelė" rodo skirtumą tarp sūnaus ir tėvo. Sūnus, atrodo, labiau išsilavinę ir greičiausiai nesiremia sunkaus darbo maitintis.
  • Daugiau aliteracija žodžiais kaip "drabužių", "šalta", "krekingo", "skambinti" ir "lėtinė" atkartoja išdraskymą ir kad garsiakalbis pamini. Į alliterative "C" imituoja ledo krekingo arba šaltų lentų fotografuoja ir girgždančios garsą. Šie nerimą garsus Wspominajcie kalbėtojo šaltą šeimos gyvenimą ir bedugnė tarp jo ir jo tėvo.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art