Tom Sawyer Tekstas Connections Nuotykiai

Tom Sawyer Tekstas Connections Nuotykiai
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Tom Sawyer Tekstas Connections Nuotykiai

Storyboard Text

  • TEKSTAS SAVARANKIŠKAI
  • TEKSTO Į TEKSTĄ
  • TEKSTĄ PASAULYJE
  • Aš jaučiau, kad Tomas darė movą Poterio teismą, kai pasakiau vieną iš vyresnio amžiaus vaikams, mano kaimynystėje. Aš žinojau, kad jis egged Pateikti Browns "pašto dėžutę, bet aš bijojau jis išsiaiškinti, ar aš jiems papasakojo. Aš tai padariau vistiek, ir p Rudas padarė jį išvalyti jį!
  • "Tomo Sojerio nuotykiai" yra panašus į filmo "Ferris Bueller diena OFF". Tomas ir Velnio tiek praleisti mokyklą naudai nuotykius. Jų nuotaikinga dvasios juos gauti į bėdą, bet ir padaryti juos simpatiškas ir, galų gale, atneš jiems sėkmę ir socialinį pritarimą.
  • Tom Sawyer turi daug padaryti su socialiniais lūkesčiais. Mūsų pasaulis šiandien vis dar turi daug taisyklių, ką daro žmogų "gerai" arba "blogai". Tomas ir Huck atrodo "blogai", nes jie nepakluso savo vyresniuosius, praleisti mokykloje, ir žaisti gudrybės žmonėms; Tačiau jų širdys yra reikiamoje vietoje. Daugelis vaikų šiandien yra baudžiamas arba paženklinti "blogas", nes jie tiesiog turi daug energijos, nors jie gali būti labai geraširdis žmonės.
More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art