Vaizdai Rūstybės Vynuogės

Vaizdai Rūstybės Vynuogės
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Rūstybės knygos Vynuogės ant dulkių dubuo nuotraukas

Storyboard Text

  • "Žemės paviršiaus įsisenėjęs, ploną sunku pluta, o kaip dangus tapo šviesiai, todėl žemė tapo šviesiai rožinės, raudonos šalyje ir baltos pilkos šalyje."
  • "The traktoriai atėjo per kelius ir į laukus, didieji robotai juda kaip vabzdžių, turintys neįtikėtiną jėgą vabzdžių."
  • "Ir augalai pasikeitė. Vaismedžiai paėmė grūdų laukų, ir daržovių vieta pamaitinti pasaulį išsikeroti ant dugno: salotos, žiediniai kopūstai, saulėgrąžos, potatoes-- susikūprinimas augalus. Žmogus gali stovėti naudoti dalgis, plūgą, iš Pitchfork; bet jis turi nuskaityti kaip klaidą tarp salotos eilučių, jis turi sulenkti nugarą ir patraukite savo ilgą maišą tarp medvilnės eilučių, jis turi eiti ant kelio kaip penitentas visoje žiedinių kopūstų pleistras. "
  • "Judantys Questing žmonių dabar buvo migrantai. Tos šeimos, gyvenę ant tiek žemės sklypą, kuris gyveno ir mirė ant keturiasdešimt arų, kuris valgė ar alksta ant gamina keturiasdešimt akrų, buvo dabar visa Vakarus Rove į ... Už juos labiau ateidavo. "
  • "Ir visą laiką vaisiniai išsipučia ir gėlės išeiti į ilgus klasterius apie vynuogynų. Ir pirmaisiais auginimo metais šiluma auga ir lapai ruožtu tamsiai žalia. "
  • "Per Aukštasis krantas kalnuose ir virš slėnių pilka debesys žygiavo nuo vandenyno. Vėjas įnirtingai ir tyliai, aukštos ore, ir ji Įjungiant šepetėliu, ir jis riaumojo miškuose ".

Image Attributions

More Storyboards By lt-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art