A Christmas Carol Pieslēgšana Text un Self

A Christmas Carol Pieslēgšana Text un Self
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Cēlonis un sekas ar savienojumiem uz Teksta un Self In A Christmas Carol, Charles Dickens, Ebenezer Scrooge mainās daudz, kā viņš vecumu. Kad mīloša, rūpējoties jauneklis, Scrooge aug raupjš un kaprīzs, kā viņš vecumu. Zaudējumu savā dzīvē liek viņam žēl sevis, un viņš drīz vien sāk pieņemot lēmumus, kas viņš jūtas turpinās viņu no sajūta sāpes. Šo izvēli bieži vien noved pie dzīvesveida, kas aizliedz viņam var būt draugi un attiecības. Pēc nāves viņa biznesa partneris, Mārlija, kurš bija arī reglamentē mantkārība savā dzīvē, Scrooge apmeklē Marley un gariem Ziemassvētki pagātni, tagadni un nākotni. Šie spokiem parādīt Scrooge, kā viņa dzīve izvērsusies, ar saviem lēmumiem braukšanu, kā viņš varētu vadīt attiecības, vai, precīzāk, izvairīties jebkurš. Scrooge saprot, cik tukša viņa dzīve ir, un nolemj, ka tas nekad nav pārāk vēlu, lai veiktu izmaiņas. Viņš pamostas Ziemassvētku rītā, jauns cilvēks. Sakarā ar lietām, kas spokiem viņam ir redzams, viņš maina kā viņš ir saistīts ar cilvēkiem. Skolēniem vajadzētu izmantot šo iespēju, lai noskaidrotu, kādu no lietām Scrooge pagātnes, kas izraisīja viņam darboties kā viņš to dara. (Norādiet pamatcēlonis un effect- ir skops un mantkārīgs, nerāda aprūpi ikvienam, utt), tie būtu, tad izdomāt, kā kaut ko savā pagātnē ir radījis viņiem rīkoties konkrētā veidā. Varbūt tie bija Stung ar bite, kad tie bija jauni, tāpēc tagad viņi ir milzīgs bailes no bitēm. CCSS.ELA-LITERACY.RL.7.9 Salīdzināt un kontrasts izdomāts atveide laiku, vietu, vai raksturu un vēsturisko vērā tajā pašā laikā, kā līdzekli, lai saprastu, kā autori fantastikas lietošanai vai mainīt vēsturi. CCSS.ELA-LITERACY.RL.7.3 Analizēt, kā konkrēti elementi stāstu vai drāmas INTERACT (piemēram, kā nosakot formas rakstzīmes vai gabalu).

Storyboard Text

  • "Kas Idol Jums pārvietoti?" Viņš atgriezās.
  • SAVIENOJUMS AR TEKSTU
  • "Vēl viens elks man ir pārvietoti, un, ja tā var uzmundrināt un komfortu jums laiku, lai brauc, kā es būtu mēģinājis darīt, man nav iemesla skumt."
  • "Zelta vienu."
  • CONNNECTION SEV
  • 
  • Kā jauns vīrietis, Scrooge tika iesaistīta viņa mīlestību, Belle. Pirms viņi iet cauri ar kāzām, Belle beidzas iesaistīšanos, jo viņa jūtas Scrooge vērtības naudu un prestižu pār mīlestību un ģimeni. Šis viņa līgavu zudums ir viens no iemesliem viņa rūgtumu kā vecs vīrietis.
  • Mana mamma un man bija autoavārijā vienu reizi. Neviens bija ievainots slikti, bet tas bija tiešām atbaidošs! Sakarā ar šo nelaimes gadījumu, es tagad pārliecināties, ka mēs vienmēr sprādzi mūsu drošības jostām.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TPT Store