ASV Teritoriālā Izvēršana - Sākotnējā 13 Kolonijas

ASV Teritoriālā Izvēršana - Sākotnējā 13 Kolonijas
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

ASV Teritoriālā izvēršana - sākotnējā 13 kolonijas - lai saprastu un holistiski uztver vēsturi teritoriālās izplatības visā ASV, vispirms jāpārbauda oriģinālo 13 kolonijām iegādi. Iegūtās pēc uzvaru Amerikas revolūcijas, oriģinālie 13 kolonijas kalpo par pamatu ne tikai Amerikā, bet tās arī turpmāk. Lūk, idejas paplašināšanos un jēdzieni manifesta likteņa drīz izpausties. Studenti var izmantot frayer modeli, piemēram, lai izskaidrotu un analizēt galvenos tematiskās koncepcijas ap kolonijas, ieskaitot cēloņa iegūšanu, tās sekas, saimes mērķi, un kultūrai, kas pastāvēja tur.

Storyboard Text

  • CĒLOŅI
  • EFEKTI
  • No sākotnējiem 13 koloniju veidošanās izriet no Amerikas revolūcijas. Kā kolonisti kļuva apnikuši ar britu politiku, viņi sacēlās, kura mērķis ir kontrolēt ne tikai savu dzīvi, bet savas zemes. Tas bija pirmais solis Amerikas iespējamo paplašināšanos visā Ziemeļamerikā.
  • MĒRĶIS
  • ORIĢINĀLAS 13 KOLONIJAS
  • Tā rezultātā Amerikas revolūcijas, kolonisti drošu kontroli pār sākotnējiem 13 kolonijām ASV. ASV piedzīvoja klinšu startu, kā vienādošanas un darbojas arī ievērojami atšķirīgas kolonijas izrādījās grūti. Tomēr ar vērienu un apņēmību, jaunais valsts beidzot izveidojusi pati.
  • KULTŪRA
  • Iegūt kontroli pār 13 oriģinālajiem kolonijām bija obligāti kolonistiem, kuri vēlējās stabilitāti nākamajām paaudzēm. Zeme bija daudz, un nodrošina daudz iespēju. Turklāt teritorija sniedzās uz Misisipi, izmantojot Ohio River, nodrošinot galvenos tirdzniecības ceļus.
  • Kultūra ietvaros kolonijām ievērojami atšķīrās. Katrs kolonija bija dažādi reliģiju, sacensības, un paražas. Katru bišu koloniju un reģions bija atšķirīgas ekonomikas vajadzībām, kā arī: lauksaimniecības, zāģmateriālu, makšķerēšana, vai uzņēmumu. Katrs kolonija bija svarīga loma sākotnējās dibināšanas un uzturēšanu jauno ASV. Viņu kultūra būtu rallija ap ideju tālākai paplašināšanai un panākumiem.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art