Aukstais Karš Noteikumi - Space Race un Arms Race

Aukstais Karš Noteikumi - Space Race un Arms Race
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Aukstais karš noteikumi - Space Race un Arms Race - Izmantojot zirnekļa grafiku, ir studenti izveidot vārdu karti, lai identificētu un izskaidrotu galvenās terminoloģija, nosakot un izprast bruņošanās un kosmosa sacensības aukstā kara. Tas ļaus studentiem labāk izprastu, cik tuvu valstis nonāca pie kodolkara, kā arī pastiprināt ideju par savstarpēji nodrošināta iznīcināšana, tas ir, ar kodolenerģijas iznīcināšanu abās valstīs, ja viens bija uzbrukt pirmais. Studenti spēs izskaidrot un definēt terminus, kas padziļina izpratni par abu tehnoloģisko sacīkstēs, kā arī to, kā tas veicināja spriedzi starp divu lielvaru pasaulē. Darbība tiks arī pilnībā apstiprina arvien paplašinās tehnoloģiju attīstību, kas turpina, lai veidotu mūsu pasauli šodien.

Storyboard Text

 • SPUTNIK I
 • KOSMOSA RASE
 • APOLLO 11
 • Sputņik I ir nosaukums padomju satelītu uzsākta 1959. gadā tas bija pirmais orbitālo satelītu jebkad uzsākta, un tika uzskatīts liels sasniegums, ko padomju vara. Tomēr attiecībā uz aukstā kara, tas palielināja spriedzi un bailes, kādas padomju uzbrukumu un vispārējo padomju kundzību. Tā arī palielināja Amerikas centienus uzlabot savu kosmosa programmu.
 • Termins Space Race attiecas uz centieniem un uzlabojumiem kosmosa tehnoloģijām gan ASV, gan padomju pusē. Ar lielāku finansējumu un pētījumu uzsākšanu, abas valstis centās out-do otru sacensībās uz vietas. Padomju varētu paveikt uzsāk pirmo satelītu kosmosā, Sputnik I.
 • Apollo 11 bija kosmosa misija Amerikas Savienotajās Valstīs veica, faktiski liekot pirmo cilvēku uz Mēness. Uzsākta gada 20. jūlijā, 1969, nosēšanās uz Mēness tika uzskatīta virsotnē kosmosa rasi. Tas arī tomēr radīja Détente vai mierīgiem laikiem starp padomju un ASV saistībā ar to attiecībām.
 • ATOMIEROČI
 • VĀRDS KARTE: TELPA UN BRUŅOŠANĀS SACENSĪBU
 • BRUŅOŠANĀS SACENSĪBU
 • ICBMS
 • Kodolieroči darboties nost no kodolreakciju, un tiek uzskatīti par masu iznīcināšanas ieročus. ASV samazinājās divas kodolenerģijas atombumbai uz Japānu 1945. gadā, un gan ASV un Padomju Savienība mērķis ir uzkrāt un radīt tik daudz satriecošus ieročus, cik vien iespējams. Tas arī tomēr noveda pie realizācijas abpusēji pārliecināti iznīcināšanu.
 • Ieroču Race attiecas uz centieniem gan Padomju Savienības un Amerikas Savienotajām Valstīm, lai palielinātu, un iepriekš, to rokās. Jo īpaši, tas bija sacensības kodolenerģijas ieroču, kas definēta Aukstais karš. Ar pieaugošo bruņošanās izraisīja vēl spriedzi un bailes, kodolieroču uzbrukumu un draudu starp abām valstīm.
 • "ICBMs" ir akronīms ko izmanto, lai aprakstītu starpkontinentālo ballistisko raķešu vai raķetes, kas varētu tikt uzsākta no viena kontinenta un otru. Šo ieroču veidi palīdzējusi palielināt bailes, kā arī nospiež gan padomju un amerikāņu palielināt savus aizsardzības līdzekļus un ieročus.

Image Attributions

More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art