Cirvis secības stāstu

Cirvis secības stāstu
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Cirvis Nodarbību plāni - secības Literatūrā lasītājiem jāsaprot, ka notikumu secība var būt ļoti nozīmīga loma, vai lietotājs var sekot zemes gabalu. Ir dažādas veidi, kā parādīt secību. In Cirvis, varētu izvēlēties rādīt lidmašīnas avāriju, Brian tendence viņa dzeloņcūka traumām un tad viņa glābšanu. Šajā piemērā ir parādīts, kā Brian iet badā ar neko ēst, lai mācīties barību un medības / zivju savu izdzīvošanu. Vai studenti nolemj parādīt lielu attēlu vai stingrāku viedokli, ka ir svarīgi, lai parādītu, cik pasūtījums ir svarīga rakstiski. Bez pienācīgas sekvencēšanas, zemes gabali nav īsti sanākt kopā. Studentiem ir jādomā par virkni pasākumu ar jūtamām savienojumu un izveidot maketu, kas parāda, kaut kas notiek pēc kārtas.

Storyboard Text

  • Brian nav pārtika un pārbijusies, ka viņš badoties kad viņš izdzīvoja crash. Viņš atklāj dažas bruņurupuču olas un nolemj ēst viņiem, lai gan viņam nav nekādas uguns.
  • Tad viņš saprot, ka viņš var baroties uz ogām. Viņš atklāj, avenes un dažas citas ogas, ka viņš apraksta kā "zarnu ķirši", ka garša briesmīgs un padarīt savu kuņģa sāp. Viņš saprot, ka viņš nav vienīgais, barošanās, kad viņš redz ļoti liels lācis.
  • Galu galā, Brian var sākt medības un zveju, kad viņš veic šķēpu un loku un bultu. Viņš lēnām mācīties, kā, lai pabarotu sevi.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art