Konflikts A Tale of Two Cities

Konflikts A Tale of Two Cities
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Tale of Two Cities Literatūras Konflikts

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • Madame Defarge ne tikai meklēt atriebties par Charles un viņa tēvoča un tēvs; viņa arī vēlas pārliecināties, ka viņa sieva un meita ir novērsti. Viņa ņem pistoli un iet uz to bāzes Parīzē, bet Miss PROSS ir tikai viens tur. Miss PROSS tur Mme. Defarge atvērt durvis mājā, tāpēc Mme. Defarge uzbrūk viņai. Kad viņa sasniedz viņas kleitu un izvelk ieroci, Miss PROSS grabs viņas rokas un pistole iet off, nogalinot Mme. Defarge.
  • MAN vs SELF
  • Sidneja Carton ir vientuļš, nelaimīgs cilvēks, kas, šķiet, ir dziļā depresijā par savu dzīvi un to, kas varētu būt bijis atšķirīgs. Viņš nes spēcīgu līdzinās Charles Darnay, un bieži vien sapņaini salīdzina sevi ar Kārļa panākumiem. Viņš uzskata, ka Lucie varētu viņam visu, bet viņa nemīl viņu tā, ka viņš mīl viņu. Viņš zvēr viņš darīs visu, lai viņas vai tiem dārgais viņai ir solījums, ko viņš izpilda, kad viņš ziedo savu dzīvi Charles.
  • MAN vs SOCIETY
  • Darnay tika pieņemts prom no viņa tēva viņa māte pirms daudziem gadiem, jo ​​zvērībām viņa tēvs un tēvocis izdarījuši. Viņš skatās savu uzvārdu kā avotu kauns, un viņš atsakās no tās, un viņa mantojumu viņa tēvocis vēlāk. Tomēr viņš joprojām ir loceklis aristokrātu Francijas zemnieku acīs, un nav vietas, lai viņš atgrieztos, kad viņš nāk atpakaļ, lai mēģinātu glābt Gabelle. Kamēr viņš ir pieņemts Anglijā, viņa ģimenes noziegumi nevar piedots Francijā.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art