Literatūras Konflikts Bedrē un Pendulum

Literatūras Konflikts Bedrē un Pendulum
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Pit un Pendulum literārā konflikta ar Edgar Allan Poe stāstu

Storyboard Text

  • MAN vs SELF
  • Stāstītājs ir pretrunā ar sevi. Viņš zina, ka viņš ir atzīts par vainīgu, un viņš gandrīz reizēm liekas pieņemt savu sodu. Tomēr tas netraucē viņu mēģina izpētīt savu pili, vai arī izvairīties gan no svārsta un bedres, kas liecina, ka, neskatoties uz reālo cilvēku reakciju uz šādiem šausmas, viņš arī zina, ka viņš nav pelnījuši mirt.
  • MAN vs NATURE
  • Stāstītājs cīņas elementus - izdomāts cilvēks, vēl tomēr no viņa kontroles - kamerā. Pirmkārt, viņš ir izdomāt, kā izvairīties no svārstu. Kaut gan uz kuģa, viņa pirksti sakosts arī žurkām, kā viņš mēģina Shoo tos prom no gaļas. Pēc tam, kad viņš aizbēg svārstu, viņam jāmēģina virzīt atpakaļ pret sienām, kas ir stumšanas viņu uz bedres, kas piedāvā nekas, bet nāvi.
  • MAN vs SOCIETY
  • Stāstītājs ir šajā spīdzināšanas kamerā, lai sāktu ar, jo viņš tika atzīts par vainīgu laikā Spānijas inkvizīciju. Kamēr viņš nepaskaidro, kāpēc viņš tika atzīts par vainīgu, izplatītākie iemesli vainīgi teikumus spāņu inkvizīcijas laikā iekļauti: praktizēt citu reliģiju noslēpumu; ķecerība; atteikums pārvērst; un politiskā opozīcija monarhiju.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art