Literatūras Konflikts The Kite Runner

Literatūras Konflikts The Kite Runner
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Kite Runner Literatūras Konflikts

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs SOCIETY
  • Assef stāsta Amir, ka viņam būs jācīnās viņam nopelnīt Sohrab brīvību. Viņš paslīd uz viņa draņķīgs kastetes un turpina pārspēt Amir gandrīz līdz nāvei, līdz Sohrab rada cīņu, lai apturētu, cenšoties savu kaķeni pie Assef un pieprasa viņam apstāties. Kad Assef lunges par Sohrab, viņš dzinumi viņa acu veic ar katapulta, un Sohrab un Amir spēj izvairīties.
  • Pēc Amir Liecinieki Hassan izvarošanu, bet bija pārāk nobijies, lai soli, viņš izvairās Hassan no kauna un vainas apziņu. Viņš beidzot cenšas iegūt Hassan hit viņam ar granātābolu, izmisīgu mēģinājumu iegūt Hassan, lai parādītu kādu dusmas pret viņu, lai viņš var remdēt savu vainu. Bet Hassan atsakās mest kaut ko atpakaļ Amir, un galu galā aizņem granātābolu un sasmalcina to pret savu pieres.
  • Assef, vecāks zēns, kurš ir rasistiska un sociopath, stūri Amir un Hassan un atvelk no viņa kastetes pārspēt Amir jo Amirs ir draugos ar Hassan, kas Hazara. Amir domā par sevi, ka Hassan nav viņa draugs; viņš ir viņa kalps. To atzīstot, ka paštuns draudzējas ar Hazara doma ir nepiedodama ir Amir sociālajā lokā.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art