Nixon Atkāpšanās Runas 1974

Nixon Atkāpšanās Runas 1974
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Nixon Atkāpšanās Runas - Šajā darbībā, skolēni analizēs un sintezēt Nixon atkāpšanās runu 1974. izmantojot režģa montāžas skalu. Studenti prasīs vairākus fragmentus no viņa runas, izskaidrot to nozīmi un jēga, un secināt par to, kā viņi domā sabiedrība, iespējams, ir reaģējuši. Studenti spēs izskaidrot, analizēt un sintezēt tikai to, ko Nixon centās pateikt, kā arī to, kā tas saņēma amerikāņu sabiedrību. Izveidojot pamatojumu, kā arī secināt, cik sabiedrībai (vai tās) interpretēts viņa vārdiem, studenti iegūs plašāks, vairāk padziļinātu izpratni par vienu no nedaudzajiem prezidenta atkāpšanās runām Amerikas vēsturē. Turklāt, tas dos plašāku kontekstu, kā viņš, un sabiedrībai, atbildēja uz Votergeitas skandālu.

Storyboard Text

 • CITĀTS # 1
 • TIEŠS CITĀTS
 • PAMATOJUMS / NOZĪME
 • KĀ BŪTU IEDZĪVOTĀJI ATBILDĒTU?
 • CITĀTS # 2
 • "Visos lēmumos Esmu savā sabiedriskajā dzīvē, es vienmēr esmu mēģinājis darīt to, kas bija labākais Nation. Visā garajā un grūtajā Votergeitas, es jutu, tas bija mans pienākums izturēt līdz galam, lai darīt visu iespējamo pabeigt pilnvaru termiņu, uz kuru esat izvēlējies mani. pēdējo pāris dienu laikā, tomēr tas ir kļuvis skaidrs, ka man vairs nav pietiekami spēcīga politiskā bāze kongresā, lai pamatotu turpināt šos centienus. "
 • Nixon atgādinot tauta, viņš vienmēr ir darījis to, ko viņš var, kā prezidents, lai izveidotu labāku valsti. Neskatoties uz to, Nixon jūtas tā, it kā viņam nav nepieciešamo atbalstu Kongresā, un jebkuru cerību saglabāt savu nevainību, tiek zaudēta.
 • Es jūtos tā, it kā sabiedrība varētu reaģēt ar dusmām uz šo citātu. Attiecībā uz vienu, šķiet, it kā Nixon ir atzīstot sakāvi, un ka viņš atzīstot savu bankrotējošu atbalstu Kongresā, kaut izšķiroša par prezidentu, lai būtu. Tomēr tas parāda drosmi atzīstot šādu sakāvi, un nevis liekot savas intereses pirmajā vietā pār tautām.
 • "... kā prezidents, man ir likts interesi Amerikas pirmā. America nepieciešams pilna laika prezidentu un pilna laika kongress ... Lai turpinātu cīnīties caur mēnešos par manu personīgo nosargāšana gandrīz pilnībā absorbēt laiku un uzmanība gan prezidenta un Kongresa laikā, kad visa mūsu uzmanība būtu par lielu jautājumos miera ārzemēs un labklājību bez inflācijas pie home.Therefore es atkāpjas prezidentūru efektīva pusdienas rīt. "
 • Šis citāts būvē no iepriekšējā citātu, sakot, ka Amerika un tās cilvēki nāk pirmais, ne viņa interesi saglabājot prezidentūru. Ir daudzi jautājumi, pie rokas, lai valstī brīdī, un Nixon atzīst viņa skandāls nevar būt viens no tiem. Dramatiskā veidā, viņš oficiāli paziņo par savu demisiju, jo prezidents, bezprecedenta brīdis vēsturē.
 • Nixon atkārtoti atzīst, ka viņa intereses ir augstākas nekā tautām. Es domāju, ka sabiedrība varētu ievērot šo pozīciju, jo tie tiek likts pirmais. Arī es domāju, ka sabiedrība būtu patiesi satriekts dzirdēt viņa oficiālo demisiju, kaut kas reti, ja vispār, rodas prezidentūru laikā.
 • CITĀTS # 3
 • CITĀTS # 4
 • "Dažreiz man ir izdevies, un dažreiz man ir izdevies, bet vienmēr man ir veikušas sirdi no tā, ko Teodors Rūzvelts reiz teica par vīru arēnā," kura seja kropļo putekļiem un sviedriem un asinīm, kurš cenšas drosmīgi, kurš kļūdās un nāk atkal un atkal īsa, jo nav pūles bez kļūdām un trūkumiem, bet kurš patiesībā cenšas darīt akts, kurš zina, lieliskas entuziasma, lielās pielūgsmē ... "
 • Šis citāts sniedz ieskatu par to, kas ir ietekmējis Nixon kā cilvēks, prezidents, kā kāds nodarbojas ar ļoti grūts uzdevums par atkāpšanos no prezidenta amata. Ar citējot T. Rūzvelts, tas ir skaidrs, Nixon mēģina teikt, ka viņa nepilnības un kļūmes visā Votergeitas skandālu nebūs noteikt viņu, un viņš centīsies atgūt un turpina, iespējams, kalpot valstij kaut kādā veidā.
 • Es uzskatu, ka sabiedrība varētu novērtēt Roosevelt citātu, bet Rūzvelts ir liels prezidents varētu ņemt atpakaļ Nixon citējot viņu. Lai gan citāts stāsta par atgūšanās tā sakot, es esmu pārliecināts, ka sabiedrībai būtu patiešām brīnos, cik Niksons atsitiena un, ja vispār, turpina kalpot valsti pēc šāda liela skandālu kā Votergeitas.
 • "Kad es pirmo reizi bija zvērests kā prezidenta pirms 5 1/2 gadi, es šo svēto apņēmību, lai" iesvētī manu biroju, savu enerģiju, un visi gudrība varu izsaukt cēloni mieru starp tautām. "Es ir darījis vislabāko visās dienās kopš būt patiess pret šo ķīlu. Tā rezultātā šiem centieniem, es esmu pārliecināts, ka pasaule ir drošāku vietu šodien, ne tikai cilvēkiem Amerikā, bet cilvēkiem visu tautu ... "
 • Šis citāts ilustrē Nixon mēģinājumu sevi attaisnot, atsaucoties uz viņa daudz pozitīvu rīcību, kā prezidents, līdzsvarā ar Votergeitas skandāls. Ar citējot zvērestu, viņš paņēma, viņš Atļaujot nespēja atbalstīt šo zvērestu, un tas tāpēc, ka viņa rīcību, pasaule un nācija ir faktiski labākā vietā. Savā ziņā, tas attālina viņu no Votergeitas skandālu.
 • Es domāju, ka sabiedrība varētu arī atbildēt uz šo citātu. Kaut Votergeitas skandāls bija briesmīga, un atklājot par Nixon, es domāju, tas atgādinātu viņiem par visu labā viņš dara. Jo īpaši, viņa ārpolitika un uzmanību nomierinoša starptautisko spriedzi tas pilnībā apstiprina šo ziņu. Es uzskatu, ka sabiedrība, iespējams, mēģina domāt par labu, un ne tikai slikti.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art