No Plymouth Plantāciju Tēmas

No Plymouth Plantāciju Tēmas
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

William Bradford no Plymouth Plantāciju Tēmas

Storyboard Text

  • NOZĪME TICĪBAS
  • PIEMĒRS
  • STIPRUMS VIENOTU KOPIENU
  • Bradford un citi puritāņi bija firma ticīgie Providence, vai Dieva roka vadītu visas lietas. Ja īpaši nešpetnas Shipman tika pārdota aiz borta vētras to Mayflower reisā, Bradford rakstīja, ka tas bija tāpēc, ka Dieva gribu. Svētceļnieki ticība vienmēr centrā Bredfordas ir rakstveidā, un atšķirībā no dažiem saviem kolēģiem, kuri brīdī rakstveidā, viņš ieskaitīti visi kolonijas panākumiem ar spēku Dievs deva svētceļnieki to centienos, nevis pats.
  • Bradford raksta par pirmo ziemu, kad svētceļnieku cietusi. Viņš piemin 6 vai 7 "skaņas personām", kas darīja visu slimajiem un nespēcīgs. Viņi darīja visu to "labprātīgi un priecīgi, bez jebkāda grudging vismazāk, parādot; te savu patieso mīlestību nodevis saviem draugiem un brāļiem ..." Tas ir sajūta par vienotu sabiedrību, kas Bradford izceļ visu savu stāstījumu, kopiena, kas tika apvienota ne tikai satricinājuma, bet savā ticībā, un kā rezultātā viņi izdzīvoja.
  • NEATLAIDĪBA
  • ATLĪDZĪBAS SMAGA DARBA
  • Neskatoties uz skarbo ziemu, sadursmes ar Pequot, slimības, un cīņu par ēkas New World tālu no Eiropas, svētceļnieku izdzīvoja un sāka uzplaukt. Tas ir saistīts ar to atrisināt būt neatlaidīgiem spīti šķēršļiem tās radušās. Daļa no tā ir arī tāpēc, ka viņi zināja, nebija vietas tiem Anglijā vai Holandē vairs. Ar nekur citur iet, svētceļnieku neatlaidība palīdz viņiem izdzīvot un joprojām saglabāt savu ticību.
  • Sakarā ar svētceļnieku "neatlaidību, Bradford raksta par daudzām balvām: tie izveido miera līgumu ar nauseti ciltis, kas sniedz būtisku palīdzību un precēm ar kolonistiem; izveide Massachusetts Bay Colony; Harvard University ir pamatots; New England konfederācija veidojas; rīkotājiem var brīvi praktizēt savu reliģiju, kā viņi vēlas. Visas šīs lietas nāk kā rezultātā par kolonistiem 'smags darbs, neatlaidība un kopīgu ticību Dievam.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art