Pieci Likums Spēlēt Struktūra un Karalis Līrs

Pieci Likums Spēlēt Struktūra un Karalis Līrs
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Pieci likums Spēlēt struktūra par King Lear kopsavilkums

Storyboard Text

 • AKTA I: PROLOGS
 • King Lear, viņa vecuma un svārstīšanās prātu, vēlas atdot savu troni ar savām meitām, lai viņš varētu doties pensijā ar 100 bruņinieki par svīta un baudīt laiku viņš ir atstājis. Viņš pieprasa, lai katra meita pasaki viņam, cik ļoti viņa mīl viņu, lai viņš varētu sadalīt savu mantojumu uz tiem.
 • AKTS ​​III: CLIMAX
 • RĪKOJAS I: KONFLIKTS
 • King Lear neprātīgi izvēlas viņa divas vecākās meitas, Goneril un Regan, nekā viņa jaunākais, Cordelia, jo tie glaimo viņu, tomēr Cordelia tic darbos vairāk runā. Karalis disinherits viņu, un Cordelia nodziest precēties Francijas karaļa vietā. Lear arī banishes Earl of Kent aizstāvēt Cordelia. Tikmēr Edmunds, ārlaulības dēls Ērls Glosteras ir uzzīmējot pārvērst savu tēvu pret savu likumīgo dēlu Edgar, lai viņš varētu mantot Earl īpašumus.
 • AKTS ​​IV: KRĪT DARBĪBA
 • 
 • 
 • AKTS ​​II: PIEAUG DARBĪBA
 • Goneril un Regan slikti izturētos pret savu tēvu, un parādīt, nekas, bet ignorējot viņu. Kent atgriežas noslēpt, lojāli kalpo karali, lai saglabātu acu par lietām. Edmund posmos viltus cīņu ar Edgara un pārliecina savu tēvu, kas Edgar vēlas nogalināt Gloucester. Pēc Kent tiek likts uz krājumu, ko Kornvolas cīnīties ar Oswald, karalis ierodas un kļūst saniknots. Goneril ierodas, un viņa un Regan sacietēt savu aliansi, pieprasot, ka karalis atbrīvoties no visiem viņa bruņinieki. Ķēniņš, jo netālu no asarām un zaudēt jutekļus ar skumjām, auļo ietecēt vētrainas nakts.
 • AKTS ​​V: ATRISINĀJUMS
 • No Francijas karalis aicināja karā pret Angliju. Gloucester iet pēc Karalis Līrs, lai palīdzētu viņam, stāsta Edmund viņa plānus, kas nekavējoties nodod savu tēvu pie māsām. Ārā vētrainas nakts, Karalis Līrs, viņa muļķis, Kent, un Edgar, slēpts kā ubags un aicinot sevi "Toms", tiek uzņemti būdā. Gloucester atrod tos un smuggles karali Dover jo tur ir zemes gabali pret viņu. Gloucester arestē Kornvolas vīrieši, un Cornwall grebļi acis ārā. Viens no Kornvolas kalpu soļiem un nāvīgi brūces Kornvolā, pirms viņš pats ir nogalināts.
 • Gloucester ir izmisumā, bet Edgars, tomēr noslēpt, ietaupa viņu no pašnāvībām un aizved viņu uz Dover. Tikmēr Goneril un Edmund sākuši romantika, un Goneril vēlas viņas vīrs Albany no attēla, jo viņa atrod viņam būs vāja. Cornwall nomirst, un viņa bažas, ka atraitnis Regan nozagt Edmund. Goneril kalps Oswald atrod un mēģina nogalināt Gloucester, bet Edgar nogalina viņu vietā. Viņš iegūst vēstuli no Oswald no Goneril parādot savus plānus, lai nogalinātu Albany un precēties Edmund. Tajā pašā laikā, Karalis Līrs ir vērsta uz Cordelia, kas baro viņu atpakaļ uz veselo saprātu.
 • Edgars piegādā vēstuli Albany pirms kaujas. Goneril un Regan cīnās pār Edmund, kurš ir apņēmusies sevi abiem māsām. Edmunds notver Lear un Cordelia kaujā un pasūtījumus Cordelia tikt nogalināti, padarot to izskatās pašnāvības karājas. Albany atklāj viņa sieva un Edmunda ir nodevība; tajā pašā laikā, Regan saslimst. Albany izaicina Edmund cīnīties, un Edgars ierodas bruņas, cīnās Edmund, un grauj viņu. Viņš atklāj savu identitāti un to, ka viņa tēvs ir miris. Edmunds nogalina sevi īsi pēc konstatējot, ka Goneril saindēta Regan un pēc tam sadurts sevi. Lear nogalina vīru karājas Cordelia, bet ne laiku. Viņš mirst no skumjām. Albany padodas pilnvaras Kent un Edgars.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art