Pieci Likums Struktūra Diagramma Tempest

Pieci Likums Struktūra Diagramma Tempest
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Tempest Kopsavilkums / Five Act Diagramma

Storyboard Text

 • AKTS ​​1: EKSPOZĪCIJA
 • Luga sākas ar Gonzalo, Antonio, un Alonso argumentējot ar bocmanis un viņa komandas, kas ir ar milzīgais paniku vidū slikta vētra uz jūru. Laiva salūst, un kuģu vrakiem vīrus uz salas. Vētra izraisīja Prospero, kurš ir praktizējošs burvis uz salas 12 gadus viņš ir bijis trimdas no Milānas. Viņš ir atbalstāmais viņa pārdabisko palīgs Ariel. Caliban, dēls ļauno raganu Sikoraks kuri ieslodzījumā Ariel kokā, ienīst strādā Prospero.
 • AKTS ​​3: CLIMAX
 • AKTS ​​1: KONFLIKTS
 • Prospero organizēja vraku, lai saņemtu savu nodevīgs brālis Antonio un karaļa Neapoles, Alonso, uz salas. Ferdinand ir atdalīta no viņa tēva, Alonso, un iet uz Mirandu un Prospero. Viņš un Miranda uzreiz iemīlēties, kas ir daļa no Prospero plānu padarīt viņa brālis redzēt kļūdas viņa veidos, bet Prospero ir izlikties pret savienību sākumā.
 • AKTS ​​4: KRĪT DARBĪBA
 • AKTS ​​2: PIEAUG DARBĪBA
 • Alonso, Antonio, Gonzalo, un viņu vīri staigājām uz salas. Alonso uzskata, ka Ferdinands ir miris. Ariel spēlē dziesmu, lai padarītu visus vīrieši izņemot Antonio un Sebastian aizmigt. Antonio mēģina pārliecināt Sebastianu nogalināt Alonso un veikt tronī Neapoles, bet Ariel pamostas karalis un Gonzalo laikā. Tikmēr Kalibans nokļūst Stephano un Trinculo un sākotnēji domā viņi Prospero ir gari, taču atklāj, ka viņi zaudēja jūrnieki. Viņš metas savā žēlastībā solījumus pielūgt tos kā dieviem.
 • AKTS ​​5: ATRISINĀJUMS
 • Miranda dodas, lai redzētu, Ferdinand, un viņi atzīties savu mīlestību pret otru, piekrīt precēties. Kalibans pārliecina piedzēries Stephano un Trinculo nogalināt Prospero viņa miegu un apprecēt viņa meitu. Prospero organizē fantoma banketu parādīties pēkšņi pazudīs priekšā Alonso, Antonio, Sebastian un Gonzolo. Ariel parādās kā plēsoņa, un paziņo, ka vīrieši ir celta šeit jāsoda par to, ko viņi darīja, lai Prospero, atstājot vīri cowering bailēs.
 • Prospero dod savu svētību, lai Ferdinands un Miranda kāzām, un nodrošina tos ar vīziju par dievietēm Iris, Juno un Ceres. Stephano, Trinculo un Kalibans ielīst Prospero guļamistabā, smirdošs no purva, ka Ariel vadīja tos. Trinculo un Stephano apjucis savā dzeršanu skaistas drēbes šķietami kas par viņiem, un Caliban ir protestus aiziet nedzirdēts. Prospero un Ariel ievadīt ar gariem nomaskēti par dzinējsuņiem un tramdīt tos.
 • Prospero jūtas slikti par ieslodzīšana Alonso, Antonio, Sebastianu, un Gonzolo, un stāsta Ariel, lai tos, kur viņš veic savu pēdējo pareizrakstības un atklāj savu identitāti. Alonso atvainojas, un Prospero atklāj Ferdinands un Mirandu, dzīvs un vesels. Viņš ierosina, ka viņi visi iet atpakaļ uz Milānu. Viņš atbrīvo Ariel no viņa kalpībā un pārtraukumiem burvestību, kas saista Kalibans viņam. Kalibans apzinās kļūdu viņa veidos, un Prospero piedod viņam un jūrnieki. Viņi ready laiva iziet jūrā. Prospero lūdz auditoriju, lai viņu atbrīvotu ar savu aplausiem.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art