Savienojuma ar tēmu "Ozymandias": The Bāmjānas Budu

Savienojuma ar tēmu "Ozymandias": The Bāmjānas Budu
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Teksta Savienojumi: Tēma Ozymandias Poem

Storyboard Text

  • Par Bamiyan Budu bija divi lieli statujas no Buddha izgrebtas pusē klints Afganistānā. To izcelsme ir uzskatīts, ka 6. gadsimtā.
  • Viens Buda ir mazāks nekā citi. Lielāks Buda bija vairāk nekā 180 pēdas garš, un mazāko Buda mēra pāri 124 pēdas.
  • Par Budu tika izgrebtas klints atrodas šajā vietā, jo tas reiz bija budistu centrs darbību. Budistu mūki izmantoja šo vietni kā vietu, kur studēt, meditācijai un pielūgsmes. Tie tika uzcelts kā veltījums spēku Budas, un tur bija daudz alas kurā mūki dzīvoja, izgrebtas Cliffside.
  • Tur bija daudzi mēģinājumi iznīcināt Budu gadsimtu gaitā, un par laimi, lielākā daļa bija neveiksmīgi. Viens no Afganistānas karalis bija veiksmīgi iznīcinot lielāks statujas seju.
  • 2001. gadā Taliban veiksmīgi iznīcina statujas nopūšot tos. Taliban apskatīts statujas kā elkdievības, un nolēma, ka viņi devās pret tenets to interpretāciju islāmu. Aiz statujas, tika atklāti liels dobumos, kas piepildīts ar skaistiem kokgriezumiem.
  • 2011.gadā, neskatoties uz statujas ir labojams, UNESCO (Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācija) paziņoja, ka tā nebūtu remonts Budu. Viņi minēts izmaksas un trūkumu oriģināliem materiāliem, ko izmanto rekonstrukcijas savā lēmumā. Šī liela un spēcīga reliģiskā orientieris tagad pastāv tikai vēstures grāmatās un attēlus.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art