Skandāls The Scarlet Letter - Ričards Niksons

Skandāls The Scarlet Letter - Ričards Niksons
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Skandāls The Scarlet Letter

Storyboard Text

  • Ričards Niksons tika ievēlēts par 37. ASV prezidents no 1969-1974. Viņš bija vaļsirdīgs anti-komunisma, kas palīdzēja palielināt savu popularitāti laikā. Viņš neveiksmīgi skrēja pret John F. Kennedy 1960. gadā, bet galu galā uzvarēja prezidentūru 1968.gadā.
  • Sākotnēji Nixon bija pazīstama beidzas gan Vjetnamas kara 1973.gadā, un militārā karaklausība. Tas padarīja viņu neticami populārs ar cilvēkiem, kas bija "izgāja ārā".
  • Nixon uzvarēja pārvēlēšana ar zemes nogruvumu 1972., pateicoties lielā mērā uz pirmo veiksmīgo amerikāņu mēness nolaišanās 1969.gadā un galotni projektu. Šķita, ka viņš bija neapturams.
  • "R" par "Atkāpšanās"
  • 1972. gada jūnijā, ielaušanās pie Demokrātiskā Nacionālās komitejas Watergate ēka Vašingtonā, DC noveda atpakaļ pie biedriem Niksona pārvēlēšana kampaņas komitejā. Viņi mēģina iegūt slepenu informāciju par DNC. Reportieri, Bob Woodward un Carl Bernstein, lauza stāstu preses saņemot informāciju no FIB informators.
  • Kamēr tas vēl nav zināms, vai Niksons bija priekšnojauta par ielaušanos, tad skandāls aizēnoja lielākā daļa viņa darbu birojā. Viņš atlaists aides, atbrīvots kasetes, kas šķita doctored, un galu galā atzina, viņš bija maldināti valsti Par Baltā nama iesaistīšanos skandālu. Viņš sniedza savu atkāpšanās runu valsts auditorijai dzīvo TV.
  • Kaut arī Ričards Niksons bija daudz svarīgas lietas, par valsti, viņa loma cover-up no Votergeitas skandāls galu galā aizēnoja mantojumu, viņš bija mēģinājis izveidot. Es dodu viņam burts "R", lai "atkāpšanās", jo viņš vienmēr ir pazīstama kā vienīgo ASV prezidentu atkāpties no amata.

Image Attributions

More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art