Tēlainība in Sašutums Vīnogas

Tēlainība in Sašutums Vīnogas
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Dusmu augļi grāmatas par putekļu bļoda attēliem

Storyboard Text

  • "Par zemes virsma iesakņojies, plānas cietā garoza, un, tā kā debesis kļuva bāla, tāpēc zeme kļuva bāls rozā sarkanā valstī un baltu pelēkā valstī."
  • "The traktori nāca pār ceļiem un uz laukiem, lieliskas roboti pārvietojas kā kukaiņi, kam neticami stiprumu insektiem."
  • "Un kultūrām mainījusies. Augļu koki ieņēma vietu labības laukiem, un dārzeņus, lai pabarotu pasauli izklāj uz dibenu: salāti, ziedkāposti, artišoki, potatoes-- pieliekties kultūrām. Cilvēks var stāvēt izmantot izkapti, arklu, ar dakšām; bet viņš ir rāpot kā kļūda starp rindām salātiem viņam saliekt muguru un velciet savu garo soma starp kokvilnas rindām, viņam jāiet uz viņa ceļgaliem, piemēram, Nožēlas pāri ziedkāpostu plāksteris. "
  • "Sakustēšanos, questing cilvēki bija migranti tagad. Šie ģimenes, kas bija dzīvojušas uz nelielu zemes gabalu, kas bija dzīvojuši un miruši četrdesmit akru, kas bija ēduši vai badā par ražo četrdesmit hektāru, bija tagad viss Rietumus klīst in ... Aiz viņiem vēl bija nāk. "
  • "Un visu laiku tā augļi uzbriest un ziedi izcelties ilgi kopās par vīnogulājiem. Un audzēšanas gadā siltums aug un lapas kļūst tumši zaļa. "
  • "Plānots, ka augstu krasta kalniem un pa ielejām pelēkie mākoņi maršēja no okeāna. Vējš pūta nikni un klusi, augstu gaisā, un tas svvished suka, un tas rēca mežos. "

Image Attributions

More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art