Tēmas, Simboli, un motīvi "The Yellow Wall-papīra"

Tēmas, Simboli, un motīvi "The Yellow Wall-papīra"
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

The Yellow Tapetes Motīvi, Simbolus un Motīvi

Storyboard Text

  • Yellow Wallpaper un Pattern
  • PIEMĒRS
  • DIENASGRĀMATA
  • Fona beidzot nāk simbolizē notverto sieviete iekšpusē stāstītājs, kurš ir patiesi slims un nepieciešama palīdzība, bet ir matēts off tik vāja un nervu vīrieši ārsti. Galu galā, tapetes iemieso viņas garīgo sadalījums kad stāstītājs beidzot atbrīvo sievieti aiz tapetēm, un viņas apziņa savijas ar iedomāto sievieti. Savā sadalījumu, stāstītājs atrod brīvību beidzot.
  • Slēptās dienasgrāmata, ka stāstītājs ir tur kļūst avots domas brīvību un vārda stāstītājs, kurš ir teicis nav pat domāt par savu stāvokli, baidoties aplikt viņas domas pārāk daudz. Tā ir vieta, kur viņa var izteikt savas bailes, savu vainu, un viņas aizvainojums viņas vīrs un viņas ārstus ārstēšanu, kas nav padara viņu labāk, bet sliktāk. Tā ir arī vieta, kur viņa var paust savu neapmierinātību ar savu izolāciju no ģimenes un draugiem.
  • GAIŠI UN TUMŠI
  • Stāstītājs koncentrējas daudz par atšķirībām viņa redz un pieredzes dienas laikā un gaisotnē. Tas ir kā saule pārvietojas pa istabu, ka stāstītājs redz izmaiņas modeļos uz fonu. Mēnesnīcā, modelis kļūst līdzīgi bāri, slēpjot notverto sieviete. Līdz dienai, sieviete aiz ir vājo un kluss, līdzīgi kā stāstītāju; bet naktī, viņa atmodina un satricina bāri izvairīties, līdzīgi iekšējo nemieru un slimības stāstītāju.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art