Tēmas, Simbolus un Motīvi Harrison Bergeron

Tēmas, Simbolus un Motīvi Harrison Bergeron
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Harrison Bergeron Motīvi, Simboli, un Motīvi

Storyboard Text

  • KAVĒKĻI
  • PIEMĒRS
  • KĀ BALERĪNAS
  • Kavēkļi tiek piešķirti cilvēkiem, kas iet virs sliekšņa "normāls", saskaņā ar valdības. Kavēkļi iemūžināt ideju par "vienmuļība", un tie, kas neatbilst šim ideālam ir bargi jāsoda valdība. Nelabvēlīgie apstākļi, sniedz zināmu drošības sajūtu, kur cilvēki vairs nav konkurēt, domāt, vai jūtas, ļaujot valdībai saglabāt kontroli.
  • Par balerīnas tiek piešķirti trūkumus, tostarp izmantojot maskas, lai slēptu savas atšķirības. George noskatās balerīnas un runa viņam, ka, iespējams, viņiem nevajadzētu būt traucējumiem ... tie ir tik neveikls un kavē to apstākļu, ka Jura prāts instinktīvi saprot, ka kaut kas nav labi. Pirms šāda nodevību doma var izpausties, viņš pārtrauca savu radio raidītāja troksni. Viņa brīdi brīvas domas tiek apspiesta ar tiem maksas.
  • TELEVĪZIJA
  • Tā ir propaganda mašīna valdības, kas izmanto šo iespēju, lai gleznot Harisona spējas kā draudus iedzīvotājiem. Hazel pēc skatoties viņas dēla slepkavību uz televīzijas tiešraidē, nespēj atcerēties, kāpēc viņa ir tik sajukums. Viņa mulsina aptumšotā ekrānu, un zina, ka kaut ko viņa redzēja televizorā bija skumji. Viņa, šķiet, nav saprast, ka tas, ko viņa pieredzējusi bija reāla pieredze, parādot kontroli, ka TV ir pār savu dzīvi un prātu.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art