Tēmas, Simbolus un Motīvi Karalis Līrs

Tēmas, Simbolus un Motīvi Karalis Līrs
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Tēmas, Simbolus un Motīvi Karalis Līrs

Storyboard Text

  • LEAR UN GLOUCESTER AKLUMS
  • PIEMĒRS
  • VĒTRA
  • Gan Karalis Līrs un Earl Glosteras garām acīmredzamu atdevi un mīlestību par savu godīgo bērnu labu glaimu un meliem to citiem bērniem. Tas galu galā noved pie to pazušanā un viņu nāvi. Gloucester cieš fizisko aklumu, kā arī pie rokas Cornwall, kurš tajā pašā laikā atklāj Gloucester s klupt uzticoties Edmund. Gloucester ir atstāta klīst off bez fiziskas redzi, bet patiesi redzot pirmo reizi kļūda par savu lēmumu.
  • Tajā tieši tajā pašā laikā, ka Karalis Līrs saprot patieso raksturu viņa meitām Goneril un Regan, kopā ar viņa kļūdai disinheriting Cordelia, liela vētra sāk trakot. Tas atspoguļo savu iekšējo nemieru, kopā ar nelīdzsvarotību varas liela ķēde Būtnes. Citas zīmes atzīmēt, ka tas ir viens no sliktākajiem vētras tie esam jebkad pieredzējusi, kas vēl vairāk pamato ideja, ka, jo kronis ir krīze, debesis ir atbaidošs vardarbīgi.
  • MASKĒ
  • KLASISKĀS KULTŪRAS
  • Gan Edgars, un Kent ir izmantot tautastērpi. Par Kent, viņš vēlas, lai aizsargātu Lear no viņa ļauno meitām. Viņš maskē sevi un kļūst King uzticīgais kalps, saglabājot komunikāciju ar Cordelia. Tāpat Edgar ir noslēpt sevi kā ubags, lai izvairītos tēva dusmām, ka Edmunds radījis. Viņš saglabā savu noslēpt, kamēr viņš ir spējīgs uzvarēt Edmund pienācīgā cīņā, lai gan viņa atklāsme par savu identitāti, lai viņa tēvs liek viņam mirt skumjas un prieku.
  • Visā spēlē, zīmes ir atsauce uz dažādām grieķu un romiešu dieviem un idejām. King Lear bieži prasa, lai dieviem par pacietību vai dusmas, un visā spēlē, Apollo, Jupiters, Jupiters, Juno un Cupid ir visi minētie. Edgar, kā "Toms" atsauces Nero. King Lear aicina Edgaru par "grieķu filozofs", un atrod radniecību ar Edgars, kurš Rambles uz trešā persona kā "Toms", jo Lear pats sāk iejusties noteikta veida rambling neprātu.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art