Tēmas, Simbolus un Motīvi Kite Runner

Tēmas, Simbolus un Motīvi Kite Runner
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

The Kite Runner Motīvi, Simbolus un Motīvi

Storyboard Text

  • PŪĶIEM
  • PIEMĒRS
  • STĀSTS ROSTAM UN SOHRAB
  • Pūķiem ir goda lieta un lepnums. Ziemas turnīrs ir iespēja Amir beidzot ieskaidrot viņa tēvu. Hassan klija darbojas instinkti padara viņu par labāko pilsētā, bet viņa darbojas no pēdējiem klija krist noved pie viņa uzbrukumu un pazemojumu. Pūķiem ir aizliegta neilgi pēc tam, kad Taliban pārņemt. Pūķi ir tas, ko beidzot dot Sohrab un Amir kopā, tomēr atpakaļ ASV. Tā ir pirmā reize Sohrab pasmaida, jo tiek pieņemts ar Amir un Soraya.
  • Kā jauniem zēniem, Hassan prieks klausīties stāstu par Rostam un Sohrab. Stāsts informācija leģendārais cīnītājs, kurš cīnās ar savu dēlu uz kaujas laukā, bet ne cilvēks zina patieso identitāti otru. Rostam beidzot nogalina Sohrab, un pēc tam atklāj, ka Sohrab ir viņa dēls. Šis stāsts sasaucas Hassan un Amir, kas nezina tie ir brāļi, un Amirs rids sevi par Hassan ko izstrādājot viņu par zagšanu. Līdz brīdim, kad Amirs atklāj Hassan identitāti gadus vēlāk, Hassan ir miris.
  • SOHRAB
  • KA KASTETES
  • Sohrab kļūst par simbolu un dzinējspēks Amir viņa meklējumos izpirkšanu par to, ko viņš darīja, lai Hassan. Kaut Amir nevar saglabāt Hassan, un viņš atklāj to saistību pārāk vēlu, viņš var saglabāt Sohrab no rokās Assef. Piešķirt Sohrab iespēja pie jaunu dzīvi Amerikā, un pastāvīga, droša māja ir tā, ka Amir var veido viņa nodevība Hassan. Sohrab arī ņem vietu bērna Amir un Soraya nekad nevar būt.
  • Par kastetes ir pirmo reizi ieviesa sākumā romāna kad Assef gandrīz pārspēj pat Amir uz piekārtiem ar Hassan, kas Hazara. Vēlāk, kad Amir dodas glābt Sohrab no talibiem, Assef saka, ka viņš ir, lai nopelnītu Sohrab brīvību. Viņš izņem kastetes un ieņēmumus pārspēt Amir gandrīz līdz nāvei, līdz brīdim, kad Amir tiek saglabāts atkal ar puisīti ar katapulta.

Image Attributions

More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art