The Canterbury Tales - perspektīva "The vannas s Prologue sieva"

The Canterbury Tales - perspektīva "The vannas s Prologue sieva"
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Džefrijs Čosers Kenterberijas Stāsti - Perspektīva

Storyboard Text

  • 
  • Par Bath, Alyson Sieva, ir precējies piecas reizes, un viņa skaidro, kā viņa ir bijusi kontrolē lielāko daļu no šīm laulībām. Viņa uzskata sevi kā eksperts par woes laulību.
  • Viņa izmanto Bībeles piemēriem, tostarp ķēniņa Salamana, lai parādītu, ka ir precējies tik daudzas reizes ir pozitīva lieta. Viņa pat satraukti, lai sasniegtu savu sesto vīru.
  • Viņa saka, ka, lai gan apustulis Pāvils sludina nozīmi nevainību, viņa gudri norāda, ka kāds ir nepieciešams, lai izveidotu vairāk jaunavas. Galu galā, Dievs teica Ādams un Ieva būtu Augļojieties un vairojieties.
  • Alyson piektā laulība, lai Jankyn, bija mīlestība un nav naudas. Viņa dod viņam visu, un viņš dod viņai neko. Viņš mēģina kontrolēt viņu, jo viņa jaunākais vecums liek viņam nedrošs.
  • Janekyn lasa Alyson katru vakaru par ļaunajiem sievām. Viņa beidzot kļūst tik kaitina, ka viņa RIP grāmatu un punches Jankyn. Viņš streiki viņas atpakaļ, kā rezultātā viņai iet kurls vienā ausī. Viņa ievilina viņu viņai, izliekoties par mirst, un hits viņam vēlreiz.
  • Tas noved pie pamieru starp diviem, un Jankyn dod Alyson visu varu viņu laulībā. Viņa arī padara viņu sadedzināt grāmatu. Viņa iegūst tiesības atpakaļ pār viņas cieņu un viņas laulību.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art