Tie Ziemas Svētdienās Vārdu Izvēle

Tie Ziemas Svētdienās Vārdu Izvēle
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Šie Ziemas svētdienās Robert Hayden vārdu izvēle - mācību dzejoļi un dzejolis analīzes

Storyboard Text

  • STILS
  • SKAŅU IERĪCES
  • Runātāja tēvs "piecēlās agri / un nodot savas drēbes uz" katru dienu. Clunky, vienkāršots formulējums palīdz raksturo tēvu kā vienkāršu, valsts strādnieks. Viņš strādā ar savām rokām, un var būt ierobežota izglītība.
  • Dzejolis ir vairāki gadījumi aliterācija in frāzes, piemēram, "blueblack aukstā" un "uzkrāti ugunsgrēki uzliesmot". Par "b" atkārtojums izklausās iesaka auksti. Tas atsauc atmiņā skaņu ziemas vējš, drebuļi lūpām, un izteicienu "brrrr".
  • Runātājs pats izmanto vienmērīgāku dikcija paskaidrot, ka viņš "varētu pieaugt un kleita" izsmalcinātais darbības vārdu "pieaugums" un "kleita", liecina par atšķirību starp dēlu un tēvu. Dēls šķiet izglītotāki un, visticamāk, nav jāpaļaujas uz spaidu darbiem pastāvēt.
  • Tālāk aliterācija ar vārdiem, piemēram, "drēbes", "auksts", "krekinga", "zvanu" un "hronisks" sasaucas ar sašķelto un pārkāpj skaļruni piemin. Par alliterative "c", atdarina skaņas ledus krekinga vai aukstā dēļiem snapping un čīkst. Šie satraukumu skaņas atgādināt runātāja aukstu ģimenes dzīvi un plaisu starp viņu un viņa tēvu.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art