Vēsture Holokausta - Dzīve Aušvici

Vēsture Holokausta - Dzīve Aušvici
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Par holokausta nodarbību Vēsture plāni - Dzīve Auschwitz - Life in koncentrācijas nometnēs

Storyboard Text

 • 1. ATLASES PROCESS
 • 2. IERODAS AUŠVICĒ
 • 3. DZĪVES APSTĀKĻI
 • Atlases process, kurā ebreji un citas etniskās grupas, tika veikti, lai koncentrācija / nāves nometnēm sākās ar identifikāciju. Ebreji, čigāni, ienaidnieki nacistiskā režīma, kara gūstekņi un citi tika identificēti un spiesti uz vilcieniem, kas atveda viņus ar dažādiem nometnēm, no kuriem viens bija Auschwitz. Kopumā vairāk nekā 1,3 miljoni cilvēku tika deportēti uz Aušvici, un no tiem, 1100000 tika noslepkavoti.
 • 4. DARBA / RUTĪNA
 • Deportētie ieradās Aušvicē galvenokārt ar vilcienu. Vairāki vilcieni ieradās dienas sākumā 1942. In 1944, dziesmas tika likti tieši uz nometni, lai atbalstītu transportēšanu 440,000 Ungārijas ebreju. Pēc ierašanās, viņi bija spiesti pie vilcienu, atstājot visas mantas atpaliek. Tūlīt, ieslodzītie tika identificēti kā spēj vai nespēj. Ja tie tika uzskatīti par pārāk vāja, viņi nekavējoties nosūta viņu nāvi.
 • 5. SODI / INFRACTIONS
 • Ieslodzītie, kas izdzīvoja sākotnējās atlases procesu, bija spiesti paciest nožēlojamajiem dzīves apstākļiem. Tās tika piešķirti koka barakām, kur līdz pat vairākiem simtiem ieslodzītajiem būtu iemitināta. Tur bija maz aizsardzība pret dabas elementiem, un kazarmas parasti ietvertas divas mazas krāsnis par siltumu, un bez logiem. Sanitārija būtībā nepastāvēja, un ieslodzītie bija spiesti izmantot pieejamos veikt ikdienas higiēnas funkcijas maz resursus.
 • 6. IZBRAUKŠANA
 • Katru rītu, rullis zvans tika pieņemts. Roll aicinājums varētu ilgt stundām, jo ​​ieslodzītie pārcietusi laika apstākļiem. Katram ieslodzītajam tika piešķirts uzdevumu Aušvicē, un lielākā daļa darba centrēta ap paplašinot nometni, ieguves resursus, vai iznīcināšana mirušo. Tomēr, ja ieslodzītā darba bija trūkst, tie tika nogalināti. Beigās, dienā, cits rullis zvans tika pieņemts, kas atkal varētu ņemt stundas. Dienas bija garš un spraiga uz jau novājināto ieslodzītajiem.
 • Runājot par šiem pārkāpumiem, jebko var uzskatīt sodāma. Veiktie iekļauts zog papildu pārtiku vai apģērbu, vai veicot darbu ar nacistu pārraugu gaidām. Biežāk nekā nav, sods parasti nozīmēja nāvi par jebkuru un katru pārkāpums nodrošināt paklausību, un atgādināt visiem, ka pretestība bija veltīgi.
 • No 1,3 miljoniem cilvēku, ko uz Aušvicu, 1,1 miljonu tika noslepkavoti. Auschwitz kļuva galvenais nāves nometne pie 1944-45, jo daudzi atveda tur, lai tikai nolūkā tiek izpildīts. Taču nometnes tika atbrīvots 1945. gadā, un vairāki tūkstoši izdzīvojušie joprojām bija tur, vājš un slims. Escape bija tālu un maz pa vidu. Kā Padomju spēki tuvojās, daudzi bija spiesti uz miršanas gājienus uz citām nometnēm.

Image Attributions

More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art