Vēsture Holokaustu - Holokausta Upuriem: Primo Levi

Updated: 5/28/2017
Vēsture Holokaustu - Holokausta Upuriem: Primo Levi

Storyboard Description

Vēsture Holokausta nodarbību plans- holokausta upuriem: Primo Levi - Dzīve koncentrācijas nometnēs

Storyboard Text

  • Levi, Primo. Izdzīvošanas Aušvicē. Sl: Collier Macmillan, 1986. Print.
  • "Man tika uzņemts fašistu milicijas gada 13. 1943. decembris man bija divdesmit četri, ar nelielu gudrību, bez pieredzes un nolēma tendence - ko veicina dzīves nošķiršanu piespiedu mani par iepriekšējiem četriem gadiem, ar rasu likumi - -. dzīvot nereālu pasaulē mana, pasaule apdzīvo civilizēto Dekarta fantomiem, ar patiesu vīriešu un asinsizliešanas sieviešu draudzību es audzē mērens un abstraktu sajūtu sacelšanās ".
  • "Tajā brīdī manas ierašanās, tas ir, gada beigās 1944. gada janvārī bija aptuveni simts piecdesmit itāļu ebrejus nometni, bet pēc pāris nedēļu laikā to skaits pieauga līdz vairāk nekā seši simti. Par lielāko daļu tās veidoja veselu ģimeņu, kas uzņemts ar fašistiem vai nacistiem, izmantojot savas neapdomības vai pēc slepenās apsūdzības. daži bija devis vadībā spontāni, samazināts līdz izmisums par Vagabond dzīvi, vai arī tāpēc, ka tie nebija līdzekļu, lai izdzīvotu, un lai izvairītos atdalīšanu no notverti saistībā vai pat - absurdi - "būt saskaņā ar likumu" Tur bija arī aptuveni simts Dienvidslāvijas militāro internētām un dažiem citiem ārzemniekiem, kuri bija politiski aizdomas "..
  • . "Jo mazāk nekā desmit minūtes, visi fit vīri tika savākti kopā grupā Kas noticis ar citiem, lai sievietēm, bērniem, lai veči, mēs varētu izveidot ne tad, ne vēlāk: nakts norīt tos , tīri un vienkārši. ... mēs zinām, ka mūsu karavānas ne vairāk kā deviņdesmit seši vīrieši un divdesmit deviņi sievietes ieraksta attiecīgās nometnēm Monowitz-buna un Birkenavā, un ka no visiem citiem, vairāk nekā pieci simti skaits ne viens bija dzīvo divas dienas vēlāk. ... un ka vēlāk vienkāršāku metodi bieži tika pieņemts, ka tā tikai atverot abas durvis no vagona bez brīdinājuma vai norādījumiem uz jaunpienācējiem. Tie, kas nejauši uzkāpa uz leju vienā pusē no konvojs ienāca nometni, citi devās uz gāzes kameru ".
  • "Dawn nāca uz mums kā nodevēju; likās, it kā jaunā saule pieauga kā sabiedrotais mūsu ienaidniekiem, lai palīdzētu mūsu iznīcināšanu. "
  • "Pat šajā vietā var izdzīvot, un tāpēc viens ir vēlaties, lai izdzīvotu, lai pastāstītu stāstu, lai liecinātu; un, ka, lai izdzīvotu mums ir piespiest sevi, lai saglabātu vismaz skelets, sastatnes, formu civilizācijas. Mēs esam vergi, kuriem ir atņemta katra tiesības, pakļauti katru apvainojums, piespriests nāves, taču mēs joprojām piemīt viena vara, un mums ir jāaizstāv ar visu savu spēku, lai tas ir pēdējais -. Pilnvaras atteikt savu piekrišanu "